Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék valamit...

Nagyon szeretnék valamit versenyszerűen elkezdeni sportolni,15 évesen késő már?

Figyelt kérdés
Normális testalkatú vagyok,de eddig csak itthon tornázgattam és futottam,4 évig versenyszerűen táncoltam kiskoromban,de már nem igazán vonzó számomra.Szeretnék kipróbálni valami újat, és - esetleg a későbbiekben - versenyszerűen is foglalkozni azzal. Mit ajánlanátok? Nagyon késő már?
2012. aug. 1. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ milyen szinten akarod űzni. Ha most az olimpia tetszett meg ennyire, és az lenne a célod, arra kevés az esély. Ritka az olyan aki nem gyerekkorától kezdve űz valamilyen sportágat, és még is profi benne.


Valószínűleg a tánchoz ha visszatérnél, az menne a legjobban.


Futás még esélyes lehet, vagy biciklizés. Minden olyan sportág, ahol az erőnlét nagyon sokat számít.

2012. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr szinten bármely sport de ha az olimpia tetszett meg arról ne is álmodj inkább.
2012. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!