Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ilyen zsírégetők hogy...

Az ilyen zsírégetők hogy működnek?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszer már belinkeltem, csak a (hülye) moderátor kitörölte, pedig nem reklám volt. Ha reklámozni akarnám, akkor a fogyókúra témakörbe tenném, azoknak, akik mozgás nélkül akarnak fogyni.........

szóval. Olvastam itt sok kérdést, illetve különböző oldalakat, és mindenhol azt írták, hogy az ilyen szerek kamuk, és nem lehet semmivel zsírt lebontani. itt mégis azt állítják, és elvileg van rá garancia is. szóval "hol van a kutya elásva?" meg vajon mennyire egészséges ez? azt is olvastam, hogy egy hónap alatt 4-5kilónál többet fogyni veszélyes, és egészségtelen. szóval bárki bármit tud erről a szerről, várom az észrevételeket.


szerkesztőúrnak üzenném, hogy ne törölje a kérdést, törölje azokat, amikor valaki 5x teszi fel ugyanazt a kérdést, és én jelentem, és aztán kikerül a kérdés hatodjára is.



2012. aug. 3. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Én erősen szkeptikus vagyok az ilyen zsírégetőknek nevezett cuccokkal szemben. Ha ez így működne, akkor senki nem diétázna és én sem végeznék aerob edzéseket, mint sokan mások, akik szeretnének szálkásak lenni Vagy mi lennénk a hülyék, hogy azt gondoljuk csak kalóriadeficittel lehet fogyni, szálkásító diétával?

De majd tuti ír más is, aki nem így látja, de én a diéta és edzés mellett teszem le a voksom, ez ami beválik!

2012. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, énis erre gondoltam, hogy ha működne, (mondjuk izomvesztés nélkül), akkor lehet hogy a sportolók is használnák olykor-olykor, ha meg tényleg minden stimmelne vele, akkor nem 10ezer forint lenne két hónapra.. de ha meg nem fogyaszt, akkor meg miért ajánlanak pénzvisszafizetési garanciát?..:D lehet hogy a cég addigra el fog tűnni, addig megszedik magukat..bár, amilyen komolytalannak tűnik az oldal, lehet tényleg az a trükk
2012. aug. 3. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. :) Nekem ne mondja senki, hogy diéta és edzés nélkül (ahogy a szövegben van) beszed pár tablettát és ég a zsír. :) Nevetséges.

Hatóanyagokat nem is nagyon ír. Biztos valami étvágycsökkentő aztán szépen veszted az izmaid is és így sok kg lemegy és nem kéred vissza az árát, nem tudom, de szerintem ez hatalmas nagy kamu.

2012. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, eleve az ilyen bogyós gyümölcsökben található antioxidánsok, vagy zöld teában lévő EGCG, koffein max 1-2 %-os segíthet a fogyásban szerintem, de hogy háromszorosára nem emeli az tuti. Heti 1kg fölösleg leadása lehetséges izomvesztés nélkül, max az első héten lemehet több a glikogén ürülése és a glikogén által megkötött víz távozása miatt.

Maradok az edés előtti L-karnitinnál, ami szintén nem zsírégető, csak segíti a zsírok mobilizálását.:)

2012. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából a fene sem tudja ezeknek a cuccoknak a hatásmechanizmusát, egy-kettőn én is elcsodálkozom néha:D

Pl. a káposztaleves-kapszula, a legnagyobb marhaságnak hittem, amit élő ember kitalált. A káposztaleves-diéta ugye azon alapszik, hogy ne egyél mást, csak azt és akkor fogysz, mint gép. Persze, mert a káposztában nincs semmi energia, hogyne fogynál. Az, hogy mennyire nem egészséges, ne menjünk bele, mindenki tudja, hogy a fogyás idióta módszere. DE! Akárhány ismerősöm elkezdte ezt a nyomi kapszulát szedni, fogyni kezdtek és nem lehet tudni, mitől. Azt végképp nem értem, hogy engedélyezhetik a forgalomba hozatalt, amikor nincs leírva és alátámasztva a mechanizmus, az őssejt-kezeléseket ezért nem engedélyezték Magyarországon anno, mert nem tudták a hatásmechanizmust alátámasztani. A komoly zsírégető kapszulák, amikben adrenalin, króm és egyéb káros cuccok vannak, ott legalább tudod, mitől fogysz. De hogy ezekben a rákpáncélkivonatos káposztás csodaturmixokban mi van, amitől fogyaszt és nem egészségkárosító, az jó kérdés.

Van olyan, aki ezeket szedte, nem edzett egy percet sem, nem változtatott semmit az étkezésén és valóban fogyott ezektől akár 5 kg-t is? Komolyan kérdezem.

2012. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arra nem pazarolnék időt, hogy elmondjam nem ér semmit, mert ez nyilvánvaló.

Ami a pénzvisszafizetést illet, baromi egyszerű. Nem fizetik vissza!!! Még tavaly volt egy műsor erről a tv-ben, hogy próbálták visszaszerezni a lóvét, de nem magyar a cég, aztán a külföldi cég is egy másik cégé, itthon csak egy postafiók van, aztán feljelentették őket, de kiderült, hogy nem lehet mit kezdeni velük..stb.stb.stb.

2012. aug. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

látod, hogy nem nyilvánvaló, én olyanra is gondoltam, hogy tényleg fogy annyit, csak nem egészségesen, hanem mondjuk szétkúrja az emésztést ez a kis cucc, és nem tud felszívódni semmi. vagy nemtudom

bár tényleg az a logikus, hogy nem fizetik vissza..semmi hivatalos forrás nincs az oldalon, se egy cím, egy név, vagy ilyesmi :D

2012. aug. 3. 23:02
 8/8 A kérdező kommentje:

bár most utánaolvastam több helyen is, azt írták, hogy valószínűleg utal az ember, és mégcsak nem is kap semmit...:)

amúgy, elolvasgattam a kommenteket alul.... hát, nem akarok összeesküvés-elméletet beleszőni, de akármikor termékről láttam vevőket írni, főleg egy olyan réteget, aki ilyenben hisz, a kommentek tele voltak helyesírási hibákkal, értelmetlen mondatokkal, meg hülyeségekkel. itt meg 99%-ban olyan értelmes kommentek vannak, nem hiszem, hogy otthon ülő 40-50éves nénikék írogatnák :D

2012. aug. 4. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!