Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem. Tényleg...

Én ezt nem értem. Tényleg olyan jó helyzetben van a nép, hogy megengedhetik maguknak, hogy el se gondolkozzanak az árakon?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozom itt a kis tinédzser kondisokkal, akik ha felmerül a tápkieg kérdése, egyetlen márkát és két terméket ismernek: Scitec, 100% Whey Protein, és a jumbó. ha használ, akkor ezt, ha venni akar, akkor ezt, ha érdeklődik, akkor erről. Persze magával a termékkel semmi gond nincs - az árán kívül. Egy kicsit kéne csak keresgélni, talál az ember jópár olyan proteint, ami jobb árban van, mint a Szent Termék (sőt, esetleg izolátum is van benne a koncentrátum mellett), miért nem teszik ezt meg mégis sokan? Persze, csak a scitec reklámját látja, csak a scitec boltjait látja, hát gondolja, nincs is más. Esetleg a biotech, rájuk is hivatkoznak, hogy tőlük ajánljunk valamit. Ja, és természetesen nem az 5kilós vödröt veszi, hanem a feleakkora dobozt, rosszabb esetben a 0,920 kilósat, ami költséghatékonyság (de szép szó) szempontjából meg aztán végképp kudarc.


Namármost. Vagy nem tudnak elvégezni egyszerű matematikai műveleteket (mint a hülyegyerek a múltkor, aki megkérdezte, hogy a 2,4es vagy a 2,9es volumass éri-e meg jobban), vagy nem is érdekli őket, mit mennyiért vesznek. És vissza a főkérdéshez: annyira jól megy, hogy megtehetik? Hát kérem, nem a válság közepén vagyunk, államcsőddel fenyegetve? :D Évek óta más se megy, csak az, hogy mennyire nincs pénze senkinek. Vagy csak a gazdag porontyok írogatnak?

Arról nem is beszélve, hogy a metrón minden második embernek Ájfónja meg Ebookolvasója van :D De kajak.


Vagy csak én vagyok ilyen spúringer, hogy a fehérjeárakat még a proteintartalommal is súlyozom, és az alapján (is) döntök? Lesem a boltokat, az akciókat, számolok, ha kell valami.


Félreértés ne essék, nem a scitec márka ellen vagyok (csak egy kicsit xD), és nem arra gondolok, amikor egy átgondolt döntés után teszi le az ember mellettük a voksát. Csak nem értem ezt az egyszerű hozzáállást. Aki ebben nem gondolkodik, az másban sem?



#fehérje #Jumbo #Scitec #teringette ebugatta #magzaton kívüli terhesség
2012. aug. 4. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan, mint a gyógyászat. Ha a gyógyszerész nem kérdezi meg, hogy az ugyanolyan hatóanyagú, de olcsóbb gyógyszert kéred e, simán egyből az Egis-t vagy a Bayernt veszed, mert eszedbe se jut, hogy van más is, ami ugyanaz.

Ez egy népbetegség, főleg a fiatalok körében.

2012. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele mindenki arra költi a pénzét amire akarja,a többinek meg nincs kedve keresgélni utána járni számolgatni a dolgokat egyszerűbb lekapni egy jumbot a polcról,de ha már itt tartunk vegyünk pl egy jumbot ami jó drága de ha az ember nagyon jó proteintakar meg valami jó kis ch-t pl vitargo vagy supercarb fast de akárcsak egy dextróz(ami végülis a legolcsóbb megoldás és jó is)azért akkor is a zsebébe kell nyúlnia az embernek,amásik meg az hogy mindenkinek arra van pénze amire akarja!!
2012. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ők fél évig iszogatnak egy 2.3as dobozt.

azért elég nekik.

utána meg nem vesznek többet,mert hogy nem fejlődött semmit,ezért nem is ér semmit.

kb ez a menete és a hozzá illő logika.

2012. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ezeknek a kis tinédzser kondisoknak (ahogy te fogalmaztál :)) még fogalmuk sincs, hogy mi fán terem a pénz, hogy azért mennyit kell dolgoznia az embernek és így nem igazán érzik annak a fontosságát, hogy költséghatékonyság szempontjából nézzék a termékeket.

Megint egy másik dolog a gazdag szülő gyereke, aki szarik a pénzre mert mindent megkap, annak tökmindegy. Ismerek olyan 18 évest aki mikor kijött az új iPhone felhívta a szüleit, hogy elmenne megvenni és mondták neki, hogy jól van fiam ott van a cipős doboz alatt a pénz rá menj el vedd meg (ez nem vicc). Ilyen is van.

2012. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert jó részük étrendről még nem is hallott és ezt hiszik, hogy ettől nőnek.
2012. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze az első fajtánál amit írtam, tisztelet a kivételnek.
2012. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lakbér késik, a wécépapir is elfogyott, de a polc televan tápkieggel! Szaros seggel mész edzeni...

Ez az áldozat...ez az Animal...Vállalod?:DDDD

2012. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ooohh végre kintvan a név, IGEEEN :DD


am ezt már megdumáltuk, a véleményem tudod :)

2012. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ez így oké, de ha valakinek csak egy havira van pénze, és azt is maga kereste??

Én is a 0,9 est vettem a 100% Whey Protein-ból, de azon a pénzen amit én kerestem, és azért vettem ezt, mert ki akartam próbálni, hogy mennyit számít ha fehérjét is szedek.

2012. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0,9 kg fehérjétől még nem fog meglátszani, hogy mennyit számít.
2012. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!