Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnám gyakorolni a...

Hol tudnám gyakorolni a kötélmászást és szekrényugrást?

Figyelt kérdés

Mindig is béna voltam tesiből. Általánosban a tanár ezt tudta, mindig megkegyelmezett, kedves volt, de most megyek gimibe, és félek, hogy ott már nem lesznek vajszívűek a tanárok. Szekrényugrás a részemről: felmászok a szekrényre, majd le

Kötélmászásból még annyi se megy...

Edzőtermekben pedig nem látok kötelet, vagy szekrényugráshoz dobbantót stb.

Hogyan tudnám megcsinálni? Segítség!


L/15



2012. aug. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg az előző tesitanárodat, h hadd menj be gyakorolni néha - esetleg segíthetne is a technikában.

(kötél amúgy van néhány játszótéren)

2012. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
azért van a tesi tanár hogy segítsen megcsinálni...
2012. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem kérd meg a testitanárodat, egyik barátodat stb., hogy egyszer tesi után maradjon majd ott veled, mutasson meg minden technikát és gyakoroljon veled. Ami a kötélmászást illeti, annyit tudok benne segíteni, hogy a lábkulcs a legfontosabb hozzá; kérj meg valakit, hogy mutassa meg v. google-zd ki és azt akár egy sima kötélen is gyakorolhatod. Ha az megvan, akkor már csak izom kell hozzá. (De, hogy ha tényleg nagyon komolyan gondolod ezeket, akkor a szekrényugrás pl. egy szer a szertornában, (igazából lóugrás, de szekrényen gyakorolnak) akkor menj el egy torna edzőhöz/edzésre és kérd meg, hogy had szállj be (de ez persze pénzbe kerülne).

Remélem, valamennyit tudtam segíteni!

2012. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg az egyik barátodat aki jó volt tesiből beszélj az iskola gondnokával hogy engedje meg hogy bemehess a sulidba a tesi terembe gyakorolni. Egyébként gimibe is olyanok a tanárok ha látják hogy nem megy akkor sem csinálnak belőle gondot mert a képességeid alapján osztályoznak és látják azt hogy komolyan akarod csinálni. Itt ez a lényeg, ami nem megy nem kell erőltetni csak próbálkozz vele aztán úgysem fog egyest adni ha látja hogy jó a hozzá állásod.
2012. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!