Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen már késő egy ember...

16 évesen már késő egy ember elkezdeni v. milyen sportot, hogy profi legyen valamilyen sportágban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 21:52
 1/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem késő! csak elszántnak kell lenned és edzeni, gyakorolni minden nap legalább 2-3 órát minimum. Másik fontos tényező a jó edző!
2012. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy valami szuper tehetség, akkor késő. De így is érhetsz el szép eredményeket.
2012. aug. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem már késő hogyha ilyen sportágakban gondolkodsz:Foci,kézi,kosár,úszás,vizilabda,tenisz stb

max ilyen pin-pong,műugrás,súlyemelés,röplabda,strandfoci ilyenekbe lehet még gondolkodni de nem akarom lerombolni az önbizalmad de sztem már késő inkább tanuljál:DDD

2012. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bizonyos sportokat nem is szabad elkezdeni fiatalabb korban (pl testépítés), de 16 éves maratoni futókról, kerékpárosról , sem sokat hallok ;)az tény, hogy például vívásba, birkózásba stb.. már ne kezdj (első válaszoló voltam)
2012. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok szakértője a témának és lehet jó nagy hülyeséget mondok most, de szerintem ha eddig is sportoltál valamit akkor még nem késő váltani egy másikra. Ha eddig abszolút nem voltál ezekben benne, akkor szerintem is késő :)
2012. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!