Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fiúk nagy része miért...

A fiúk nagy része miért állitja azt, hogy a lányok le vannak maradva tőlük mindenféle sportban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 18:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolnak? Igazuk van, ha erősportokról van szó, a férfi testet arra találták ki, hogy hazahozza a mamutot, a nőit pedig arra, hogy az utódot kihordja.
2012. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
pont erről beszélgettem valakivel. talán épp veled ;) ez egy nagy hülyeség.
2012. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Velem tuti nem:D
2012. aug. 7. 18:27
 4/39 anonim ***** válasza:
akkor jó.
2012. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

"nőit pedig arra, hogy az utódot kihordja."


Hát ebben nagyon-nagyon tévedsz:D

2012. aug. 7. 18:28
 6/39 anonim ***** válasza:
Vannak sportok, ahol teljesen mindegy milyen nemű az illető mégis a férfiak a nyerők.
2012. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Én konkrétan a hatha jógára gondoltam. Eddig akár hány fiút láttam órán, egyiknek sem ment igazán. (akik egyáltalán nem voltak kövérek, se bepunnyadva).

Sőőt, volt olyan is aki egy olyan sportot űz, ahol eléggé nagy divat az, hogy az eredményeiddel dicsekedj és mutogasd magadat pl. a strandon(persze tisztelet a kivételnek). Az ászanák nagy részét meg sem tudták csinálni, még az olyanokat sem, amelyikhez nem kell hajlékonyság.

Igazából nem tünt volna fel a dolog, ha nem vonják magukra a figyelmet, nem mentek volna ki óráról, és nem hajtogatták volna óra után, hogy "ez nem nekem való".


Ezen annyira elcsodálkoztam, én azt hittem, hogy nekünk lányoknak mennek rosszabúl az ászanák kitartása, mert mi vagyunk a gyengébbek.

2012. aug. 7. 18:55
 8/39 anonim ***** válasza:

"nőit pedig arra, hogy az utódot kihordja."


"Hát ebben nagyon-nagyon tévedsz:D"


Miért tévednék? Biológiai szempontokról beszéltem, semmi tévedés nincs benne.

2012. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
akkor sincs igazad
2012. aug. 7. 20:15
 10/39 anonim ***** válasza:

Használható érvet írj légy szíves, ne azt, hogy


"nagyot tévedsz"

"akkor sincs igazad"

2012. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!