Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El lehet kezdeni a ritmikus...

El lehet kezdeni a ritmikus gimnasztikát 15 évesen?

Figyelt kérdés
táncolok már 4 éve,előtte jártam tornára,ahol megtanultam nagyjából az alapokat,spárga megvan,de mégse vagyok annyira hajlékony mint egy rgző,de azért az átlagnál jóval hajlékonyabb vagyok. van így értelme elkezdeni 15 évesen?

2012. aug. 7. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, miért ne? :)
2012. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mert ezt már egészen kicsi korban kell elkezdeni,hogy valaki tényleg jó legyen belőle,és versenyszerűen csinálhassa.. :// csak én erről már lekéstem,ezért szeretném most elkezdeni
2012. aug. 7. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
RGben a versenyszint nagyon magas, a legtöbb gyerek 3-6 év között kezdi, mert akkor lehet megtanulni azokat a hajlékonysági dolgokat amik szükségesek az RG-hez. Volt egy lány az olimpián ő 9 évesen kezdte, de előtte szertornázott, szóval max. ez belefér, más nem nagyon. 15 évesen hobby szinten foglalkozhatsz a dologgal ha találsz klubbot (sajnos sok klub, csak kisgyerekeknek indít tanfolyamokat).
2012. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!