Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes izotóniás...

Mennyire érdemes izotóniás italt szürcsölni edzés közben?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül jártam a teszkóban, és volt egy ilyen szmötyi akciósan, ezerhat körül.

[link]

És eme gyártó más termékei, például kreatin, ahogy láttam, az is jó áron, de amikor megnéztem a teszkó honlapját, kiderült, hogy adnak mellé zsírégető tablettákat is, szóval árukapcsolás powa :D

Nem mintha rámjött volna a költési időszak, csak gondolom, ha kiderül, hogy egy ilyen cucli igencsak jól jönne, akkor kipróbáljuk. Na meg nemigen sikerült megtalálnom azt az infót, amit kérdezek, hogy ezek mennyire szükségesek.


Más:

Nem akartam főkérdésben reklámozni, de a Biotöknél tizedikén mindenre 15% kedvezmény lesz. Érdemes valamit ennyiért venni tőlük?

[link]

Ja, és akkor a törzsvásárlóival még lejön 5%? Csak mert nem egyértelmű nekem a biotök bácsi megnyilvánulása...



#ital #Tesco #izotóniás #izotónia #hány métert futsz százon?
2012. aug. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak edzés után :)
2012. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
utána semmit nem ér. közben kell hidratálni
2012. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!