Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni intenzív tornával a...

Otthoni intenzív tornával a kilók ellen? Mennyi idő?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és úgy néz ki kiléptem abból a testalkatból, hogy össze-vissza zabáljak, a kilók mégsem jelennek meg rajtam.


Nos, igen. Elkezdtem pockosodni.

Pénzem konditeremre NINCS. Ezért otthoni módszerekre szeretnék esküdni. Megoldható?

Milyet gyakorlatok lennének megfelelőek?

Mennyi idő még azt a keveset megformálom, pl napi edzéssel?

Esetleg nem csak otthon, gondolok itt a biciklizésre, lovaglásra.. bármi, ami olcsóbban kivitelezhető, mégis hatásos.



2012. aug. 8. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
vedd meg a fegyencedzés 2kötetét és diétázz izmosodsz is és fogysz is
2012. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
költekezés nélkül szeretném megoldani.. meg nincs rajtam nagyon sok, csak szeretném megelőzni azt a bizonyos látható elhízást
2012. aug. 9. 00:05
 3/6 anonim válasza:

Biciklizés is, futás is, kocogás is jó erre. Futásnál mondjuk ha nem akarsz költeni, akkor ne fuss betonon mert tönkreteszed az ízületeid. Csak akkor ha van egy jó futócipőd.


Javaslom hogy ezt olvasd el:

[link]


A zsírégetéshez van egy bizonyos pulzustartomány amit tartani kell, de erről a cikkben olvashatsz majd.

2012. aug. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sznofru ***** válasza:
Youtube-on van ez a p90x. Neztem par videot, bar en nem csinalom. Eetleg azt kiprobalhatod.
2012. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A P90X-et tényleg csak akkor, ha szoktál edzeni, jó kondiban vagy. Elég kemény és erre az elején is felhívják a figyelmet. Persze a hatása is megvan.
2012. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tornavideo.hu
2012. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!