Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vajon miből élhetnek a sportol...

Vajon miből élhetnek a sportolóink? Az oké, hogy valaki életjáradékot kap, ha nyer egy aranyat az olimpián, de aki nem, az miből él? A szövetség ad neki 200. 000-et havonta pl? . Mondjuk Pars Krisztián biztos a dupláját is megeszi havonta.

Figyelt kérdés

Például arra is kíváncsi lennék, vajon Michelisz Norbi kap valami fizetést? A Szponzor ad kocsit neki, meg párszáz ezer forintot havonta, vagy a Zengőék fizetnek neki valamit a teljes ellátáson felül?


Hogy mennek ezek a dolgok a sportolóknál, akik ugye 0-24-ben csak a sporttal foglalkoznak?



2012. aug. 9. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
mint egy focista, vagy f1es wersenyzö aláir egy szerzödést es ott megwan határozwa a fizuja amit mindig kap. Wannak extrák is ha jol teljesitt. Es még a tamogatok is adnak nekik a reklámért. Az uszoknák is wan csapatuk, klubjuk,bár olimpián még a szöwetség is támogatja oket. De a 200ezer az egy gyengéb sportolo heti fizuja.
2012. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Esetleg pár konkrétumot tudna valaki?
2012. aug. 9. 09:41
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Bocs az off ért, de első válaszoló ne legyél már ilyen kretén, hogy W-vel írsz V helyett.
2012. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
ezért kellett lenyomni? egyébként mobilrol irtam, és ott azt szoktam meg.
2012. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szoktam értékelést nyomni. Csak elég idegesítő, hogy 13 éves kis pi*csák szoktak így írni.
2012. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én egy 10-essel több vagyok, és mint irtam mobilrol voltam. ott pedig igy irok. de azt hiszem a kérdésre válaszoltam.
2012. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
23 évesen elég szégyen de mindegy. Nem én húztam le a válaszod.
2012. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MrPifta ***** válasza:
52%
Mindazonáltal az "így szoktam meg" nem kielégító válasz. A kérdésre: Sokan meg munka után mennek le edzésre... Akik így vannak, nem is tudnak olyan eredményt elérni...
2012. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ugyanolyan meló,mint a többi.

fizetést kapnak,meg a reklámból,a szponzoroktól is kapnak pénzt.

ha meg lesérül a versenyző pl,akkor a szponzor lefelezi,vagy le is állítja a szponzorálást,uh jó fejek vannak ott is.

2012. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ja igen.

van fellépési pénz is a versenyekért.

2012. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!