Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » METHYLTESTOSTERON vagy TESTOST...

METHYLTESTOSTERON vagy TESTOSTERON DEPO?

Figyelt kérdés

hali.ti melyiket ajánljátok? methyltestosteron vagy testosteron depo?melyiknél milyen mellékhatás jelenhet meg?

melyik növel több erőt illetve tömeget?részletesen irjatok légyszi mertmég nemnagyon vagyok jártas a dolgokban.előre is köszönöm a válaszokat.


2012. aug. 9. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ajánlom, ha nem akarsz versenyezni, mivel hobbi szinten kár kockáztatni az egészséget. Szív- és vesebetegség, májkárosodás, herezsugorodás, stb minden lehet. Magában amúgy sem célszerű csak tesztót nyomni, kell egy bázis-szteroid is.

Maradj a normális tömegmövelő étrendnél, azzal is évekig lehet fejlődni kox nélkül. Főleg, ha nemrég kezdted.

2012. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
8 hónapja nyomom.17kgot híztam.de kevéslem és szeretnék hirtelen mégtöbbet fejlődni mert megáltam a fejlődésben.
2012. aug. 9. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó eredmény, ne cseszd el koxal, még évekig nyomjad naturálban, csak tedd rendbe a kaját. Ha később úgy látod, hogy tudnál versenyezni, akkor van esetleg értelme elgondolkodni a cuccon. De olvass majd alaposan utána, ne vágj bele tudatlanul.
2012. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenki tanul a saját bőrén nem foglak lebeszélni mindenesetre sajnálom a testeted,methyltestosteron:S szóval ha én lennék ekkora hülye akor inkább testo depo,metiltesztót semmiképp sem kimásolok neked valamit:

A megnövekedett androgén hatás már a beszedés után is érezteti hatását, s a megnövekedett agresszivitás és önbizalom arra ösztönöz, hogy nagyobb súllyal próbálkozzon. Gyors és erős tömegnövekedést biztosít, ami sajnos a jelentős VÍZVISSZATARTÁSRA vezethető vissza.Ez egy nagyon mérgező szteroid, ami csinos kis "LYUKACSKÁT" ÉGET A MÁJBA. Erős nőiesedési jegyek, víz és sóvisszatartás, agresszivitás, ENYHE TUDATI ZAVAROK, valamint megemelkedett vérnyomás jellemzi.Kiemeltem neked egy pár érdekes szót!

2012. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!