Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos? 1év alatt lehet...

Hatásos? 1év alatt lehet valami jó eredmény?

Figyelt kérdés

edzésterv:

1.nap - mell

2.nap - váll

3.nap - bicepsz

4.nap - tricepsz

5.nap - hát

6.nap - láb, vádli


Étkezés

1.100g zabpehely

2. 6 főtt tojás

3. 1csomag puffasztott rizs

ezután edzés

4. 220g Jumbo

5 200g rizs 200g csirkemell

6. 4 tojásból rántotta

7. 100 g zsíszegény túró


2012. aug. 12. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Max. 4 napra szedd szét, te nem vagy profi, csak azok edzenek 4-nél több napot egy héten.

Kaja nem jó, mennyiségeket nem számoltam ki, de mindegyik étkezésnek tartalmaznia kell fehérjét és szénhidrátot is, nálad ez csak a 4-edik és 5-ödik étkezésnél van meg.

2012. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az edzésterv nem lesz így jó, kellene még legalább 1 pihenő nap, pl. a kart csinálhatod egy napon is, nem kell külön bicepsz és tricepsz nap. De ha most kezded, akkor inkább heti 3 napos edzés kellene.

A kaját így nem lehet tudni, mert nem írtad, hogy hány kg vagy, attól függ ugyanis.:)

2012. aug. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb-ra kiszámoltam. A fehérje egy kb 65kg-os embernek lenne elég, a szénhidrát meg egy 85kg-osnak (vagy egy nagyon nagyon nehezen hízó 70kg-osnak). Úgyhogy kíváncsi vagyok hány kg vagy. :)
2012. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
63 :D
2012. aug. 12. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyersen méred amúgy a dolgokat? Csak mert 150g gyors ch után (jumbo) egy órán belül még 200g rizst megenni 63kg-osan... érdekes. :)
2012. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elég necces szerintem is. Jobban el kell osztani a dolgokat. A reggeli zabhoz menjen a tojás, utána a hús-rizs kb egyenlő adagokban 2,5-3 óránként. Majd edzés után mehet a Jumbo és rá 1 órára megint hús-rizs-zöldség (ez is fontos!). Utána a tojáshoz is kellene még szénhidrát és este a túró az okés.
2012. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mell-kar simán mehet egybe, és a hát váll is. A láb maradjon külön. A hasat meg rakd be valahova és kész. Felesleges ennyire szétszedni, egy izom, ha egyedül vagy, rendesen és keményen edzel, simán megvan 40 perc alatt.
2012. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!