Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az igaz ha pl a mellem nem...

Az igaz ha pl a mellem nem nagyon fejlődik de ha fejlődik a felsőtestem (a többi izom csoport) akkor húzza fel a mellem is vmilyen szinten, mert nem engedi az testem hogy aránytalan legyek?

Figyelt kérdés
am nagyon gáz ha minden van batár széles váll,kar,nagy v alakú hát meg minden csak a mellem olyan nagy? magyarul aránytalan vagy inkáb maradjak arányosabb és kisebb persze csak kox nélkül !
2012. aug. 14. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Sajna lehetséges hogy aránytalan leszel, ezért kell figyelni.
2012. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az én hibám :/ genetika és most jönnek a hozzá szólások hogy könnyű a genetikára fogni :/ bár úgy lenne hogy csak rá fogom :S
2012. aug. 14. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
a mell nem izom hanem főként kötőszövet(zsír)nem kell gyúrni az a megoldás vagy implantátum
2012. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugye csak heti 1 szer edzel mellet és max 4 gyakorlattal?
2012. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen heti egyszer de túlzásba vitte ma mell eddzésem a kétségbe esésem végett több gyakorlattal 5-6 de ezt kiküszöböltem
2012. aug. 14. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:

3-adik.

Szerintem a kérdező férfi.

2012. aug. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!