Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggelire fehérjét szeretnék...

Reggelire fehérjét szeretnék inni, mert allergiás vagyok a nagy mértékű tojásra. Milyen fehérjét ajánlotok reggelire ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Whey Protein és Anabolic Whey között gondolkozok, vagy ezek túl drágák?? Eddig Power Pro-t ittam, de belegondoltam, hogy mi lehet benne 10 ezer forintért...
2012. aug. 14. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Több jó fehérjekészítmény van: Whey c6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Optimum Nutrition 100% whey gold, VPX Syngex, stb..
2012. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
és mi lehet a drága proteinekbe? hobbi szinten tökéletes a power pro és a power protein is nem fogsz nagy különbséget érezni a drága és az olcsó fehérje között, nagyon sokáig havi 18-20 ezer forintot költöttem fehérjére aztán meguntam és egy pár hónapja már power proteint iszok egy hónap alatt bemegy a 4kgos vödörrel, és semmivel sem vagyok rosszabb mint amikor a 20ezer forintos fehérjéket ittam..
2012. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van napközbeni fogyasztásra és esti túróhoz power proteinem és nem estem össze.:)
2012. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minőségi de alacsony áron vannak:

Stillmass Whey 6:3:1

Stillmass Beef protein

Stillmass Whey75/casein



Minőségi, hozzáadott BCAA, Ecdyson

HiTec Whey C6

Peak Whey Fusion


Nem csodálom, hogy a szójás power pro után váltani szeretnél.

2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!