Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek égő?

PadozsAlbi kérdése:

Szerintetek égő?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek majd Kyokushin karatézni,nagybátyámtól megörököltem a ruhát így hála istennek nem kell újjat venni a gatya az pont jó,nem bő nem rövid,nem hossszú, azonban szerintetek égő ha a karate ruhámnak a "felső" része a térdemig ér vagy legalábbis a térdem fölött 2-3 cm-el van ? :O

2012. aug. 15. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

egy szabó kb 500-800ft-ért rád igazítja.

minden sarkon van egy pesten.

2012. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen erre már gondoltam csak hát a barátaim mind azt mondják hogy kell is mert jobban tudsz így a ruhába mozogni.. Ezért most nem tudom hogy mi lenne a megfelelő megoldás :)
2012. aug. 15. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól van az. Nekem is akkora volt mikor meg kaptam a karate ruhám. Akkor kérdeztem az edzőket, hogy nem túl nagy /1 számmal nagyobbat kaptam nekem 2-es kéne és 3-as van/ ők azt mondták, hogy jól van az. És nekem is a térdemig ért. De mindig úgy igazítottam, hogy ne legyen olyan feltünő. Meg ha Saman-os akkor az még megy összébb.
2012. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!