Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges ez valahogyan?...

Lehetséges ez valahogyan? Torna és fenéknövelés.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre jelzem nagyon problémás vagyok és nem feltétlen kifogásaim vannak.

Szeretném visszanyerni a régi alakom, tudom ez sok mozgással és helyes táplálkozással elérhető.

Ami a problémám, hogy sokat is fogytam, igaz fokozatosan, tehát a bőröm nem nyúlt meg, igaz fiatal vagyok furcsa is lenne.

Szeretném ha ugyan olyan, vagy legalább hasonló, szép 'nagy' kerek fenekem lenne.

Elérhető ez?

Hízni nem tudok, rengeteg ételt nem ehetek, (laktóz, szója, glutén, tojás...) és sajnos egészségügyi problémám is van(műtött a térdem és nem lett a régi így sem :( ) lekorlátozódtak a lehetőségeim mit tornázhatok és mit nem.

Kérem olyan adjon tanácsot aki tényleg ért is hozzá!

Edzőterembe nem megyek mert amikor elsírom bánatom kerek szemeket és üres tekinteteket látok.



2012. aug. 16. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend kellene és súlyzós edzés. Csak az a gond, hogy a térded igénybevétele nélkül nem sok olyan gyakorlat van, ami megfelelő. Ezeket szsoktam javasolni:guggolás, kitörés, lépcsőzés. Na ezek nálad kilőve, marad a térdállásban lábemelés hátrafelé+ merevlábas felhúzás, ami nem valami nagy edzés.

Étrendben pedig kellene a 2-2,5g*testtömegkg fehérje (nálad főleg húsból) és nőknek 3-4g*ttkg szénhidrát (rizs, krumpli, zabpehely)

Nem könnyű a dolgod az tuti.

2012. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyon nehéz mert előtte aktívan versenyszerűen sportoltam és ha még nem is az alakomra gondolok, akkor is hiányzik a sport és a fittség.

Jelenleg napi étrendemnél ott tartok, hogy minden nap vagy rizs vagy krumpli mint köret és a húsokat próbálom variálni. Reggelire meg zabpehely, ami tej nélkül igen rossz.

Legnagyobb félelmem ha sikerülne is magamra erőltetnem pár kilót akkor nem tudnám olyan arányban formázni magam.

Attól nem félek, hogy elhízom mert 1év alatt sikerült felkínlódnom 3kilót amiből most lement 2 a sok étel kerülése miatt....

Még egyszer köszönöm válaszod! Nem adom fel!

2012. aug. 16. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá! :)

mondjuk marhaproteint azt ehetnél, ha kevés a fehérjebeviteled, alul találod: [link]

2012. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Miután egy rendszert kialakítottam és van egy fix mennyit bírok el tutira, beiktatom ezt is!

Viszont ha nem sikerül a tömegnövelésem akkor a jelenlegi 165/47 állapottal is tudok elérni 'változást' hogy esetleg a fenekem kerekebb (mondjuk a formával most sincs gond, csak picike) és picit nagyobb legyen? Vagy ehhez mindenképp kell egy súlygyarapodás is? Elnézést ha nagyon buta a kérdés.

2012. aug. 16. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Az izomnövekedés súlygyarapodással is jár, de ez nem is baj, mert nem a mérleg számít, hanem a forma. Senki nem állítja az utcán a nőket (sem) mérlegre.:)
2012. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, pont ezért nem írtam eleve a kérdésbe a súlyom, mindenkin másként oszlik el!

Próbálkozom fokozatosan, hátha sikerül!

Guggolással már próbálkoztam pár hónapja, sajnos bevizesedett a térdem :(

Remélem összejön azért ha sokkal lassabban is, de sikerülni kell! :)

Köszönöm még egyszer a sok tanácsot!

2012. aug. 16. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!