Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szertornára szeretnék...

IgaziLulu121 kérdése:

Ha szertornára szeretnék járni kezdetbek tényleg nem elég az állásból híd és cigánykerék? A többit ott tanulnám meg.12/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 00:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kezdetben
2012. aug. 17. 00:39
 2/14 anonim válasza:
91%
12 évesen lehetséges, hogy többet várnak el, ha komolyan gondolod a szertornát.
2012. aug. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem nem elég. 12 évesek már nagyon komoly szinten vannak, ha versenyezni szeretnél komolyan, akkor már legalább 6 éve kellenne űzni ezt a sportágat naponta. A torna azon kevés sportágak egyike ahol nem fér bele ha valaki nem kezdi el nagyon kicsi korában. Most már csak amatőr szinten űzheted ezt a sportágat. Persze így is járhatsz majd versenyekre, de válogatott szinten nem fogsz tudni már tornázni. (Csak egy példa, hogy a hat évesek mit tudnak már: http://www.youtube.com/watch?v=EXtvJuGpudc&feature=related )
2012. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi elég lengolt lettem
2012. aug. 17. 11:24
 5/14 A kérdező kommentje:
*lehangolt
2012. aug. 17. 11:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne légy! Ha szeretnéd csinálni, persze csináld, sőt ez nagyon jó! Csak ha komolyan szeretnél versenyezni akkor olyan sportág kell neked ahol nem kell ovis korban kezdeni (egyébként néztem még videókat volt 1!!! éves tornászbébi is..) A torna sajnos ilyen. A műkorcsolya, esztétikus gimnasztika inkább lenne jó választás.
2012. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi az az esztétikus gimnasztika? Nincs valami angol neve mert londonban lakom
2012. aug. 17. 12:02
 8/14 A kérdező kommentje:
Mükorcsolya kizárva kipróbáltam puff reccs balkezemmel ügyelet gipsz 3 hetes sulikimaradás alvatlan éjszakák..... Jégre többet nem megyek az is biztos...
2012. aug. 17. 12:04
 9/14 anonim ***** válasza:
[link] Itt van infó róla. Ha Londonban élsz, akkor szerintem fogsz találni szertorna klubbot is, Magyarországon sokszor csak kisgyerekeknek van oktatás, de London elég nagy város, hogy találj magadnak való egyesületet.
2012. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Am nem csak a hidat meg a cigánykereket tudom hanem még a jobblábspárgát kézenállát kelepforgást tudjátok a magas rúdon meg az elöre hátra bógnit :) hát remélem is hogy legalább itt találnék olyan csoportot ahol betudnék illeszkedni de egyébként nem szeretnék országos bajnokságokra járni max egy két helyi versenyre. Sajnálom hogy a nem jutott eszembe hamarabb még kicsinek akkor néptáncoltam meg hipp hoppoztam
2012. aug. 17. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!