Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Figyelt kérdés
Nagyon rá férne a combomra és a fenekemre egy kis erősítés, de egyszerűen nincs kitartásom... És olyan nehezek a gyakorlatok, hogy inkább ott hagyom az egészet. Ha el is kezdem, rögtön megunom. Pedig így nem vagyok elégedett magammal! Mit csináljak?
2009. júl. 23. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mit akarsz! Ha nincs kitartásod, akkor nem is akarod igazán!
2009. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vegyél kondibérletet, és vonszold el magad legalább heti 3-szor. Én is ezt teszem :)Combra nagyon jó kondigépek vannak és könnyűek is. Jah és ajánlom a furópadod (elég ha gyorsan gyalogolsz rajta), az extra adag endorfint termel, és meglátod még várni is fogod, hogy mikor mehetsz legközelebb.

Nem tudom most van-e barátod, de gondolj bele...ha lesz ne akkor legyél már önbizalomhiányos, kupáld ki magad!

2009. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*futópadot :D:D
2009. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak vedd meg a kondiberletet.. en is igy csinaltam. kifizettem es utana meg mar nem akartam, hogy annyi penzem elvesszen :)) (ez 2 eve volt es azota is jarok)18/f
2009. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha meg nem akarsz otthonodon kívül mozogni, akkor vedd meg a Callanetics tornát!! Egy órás, egyáltalán nem megterhelő, de nagyon hatásos! Már az első óra után érzed a hatást!!:)
2009. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!