Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már innen?...

Valaki rendelt már innen? (testépítő webáruház, többi lent)

Figyelt kérdés

[link] ez lenne az!

1.Megbízható e az oldal? mindig megjön amit rendeltek? és azt is kapjátoka mit szeretnétek? nem élnek vissz az adatokkal

2. hogyan is van ez? posta vagy GLS?

3. Előre kell utalni vagy ha itt van akkor is lehet fizetni?(második inkább nyerő nálam)

4. Posta kb mennyi egy 4kg-s termék szállításakor?:O

5. általában mennyi időn belül ér ki a termék?:D

Előre is köszönöm!:)


2012. aug. 25. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb oldal, akárhonnan nézzük,

Kedvező árak, gyors kiszállítás (általában ha rendelsz pl délbe, másnap délelőtt már ott van nálad a csomag)

Pk 990ft, amikor átveszed a terméket akkor kell fizetni.

Én mindig innen rendelek, semmi gond nincs!

2012. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még regisztrálni sem kell az oldalon a vásárláshoz, elég ha facebook-on ráírsz a tulajra hogy ez meg ez kéne, és már adja is fel
2012. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És kia tulaj?:D azt esetleg eltudnád mondani? vagy hogy lehet megnézni?:D privibe is mehet:D és csak simán ráírok hogy pl. helló rendelni szeretnék egy xx nevű terméket ilyen ízben. és leírom a címem(város utca házszám), telószám, esetleg email-t is, meg hogy utánvéttel rendelnék:D? és ennyi lenne?:D
2012. aug. 25. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ez a bizalmatlanság?


Nem muszáj előre fizetned, lehet csak átvételkor is, így nem éri meg neki nem küldeni a terméket. Na meg amúgy sem, ő kereskedő, nem átverőhálózat.


Inkább olvasgass:

[link]

[link]


De szeptemberben nyílik boltjuk Pesten is (:

2012. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pesti vagyok! És most már biztos hogy rendelek majd valamit!:D
2012. aug. 25. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már sokat rendeltem tőlük. Megbízhatók. Egy-két nap alatt hozzák a cuccot és átvételkor fizetek.
2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor most már biztosan innen rendelek:D
2012. aug. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!