Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet belőlem még profi táncos?

Lehet belőlem még profi táncos?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 167cm és 50 kg ezekkel az adottságokkal lehetek még táncos? És kb 4 éves korom óta táncolok de mindig mást, így semmiből nem vagyok profi, már kipróbáltam a balettot is hip-hop és elég sok mindent egyszer felvettek a Madách musical tánciskolába, de sajnos nagyon drága volt így nem járhattam oda. Most szeretnék táncművészeti szakközépiskolába jelentkezni. Szerintetek van még esélyem, hogy táncos legyek?

2012. aug. 26. 13:33
 1/4 anonim válasza:
93%
Hát persze,hogy van.Vannak akik később kezdik és profi táncosok lesznek.Csak annyit kell tenned,hogy eldöntsd,hogy mire mész hop hop,balett vagy amire akarsz,és sokat gyakorolj.Kezdj el versenyekre járni,és akkor ki fog derülni.
2012. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
88%
A testi adottságaid tökéletesek, táncos múltad is van. Minden jel arra mutat, hogy jók az esélyeid. Jó táncolást, sok sikert!
2012. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Első válaszoló: Bocsi de véletlenül félrenyomtam a hasznos kéz helyett a félig hasznosra de én hasznosra akartam nyomni, nagyon sajnálom :(
2012. aug. 28. 09:25
 4/4 A kérdező kommentje:
a súly valamiért lement 48-ra :| Bár nem bánom...
2012. szept. 27. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!