Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (többi lent)

Mit gondoltok erről? (többi lent)

Figyelt kérdés

12 évesen kezdtem most 14 vagyok 34 körüli bicepsszel kockahassal, stb :D

Én is köztük leszek, ja és ha már itt tartunk Jakub Haspl-t is írjátok fel már 21 éves de a "16 years old boy" videójáról sok minden kiderül :P

Én a tanácsokat a testmester -ről szerzem és igen nagy testépítő leszek :D pá! :D , ez a srác egy videó alá írta és sok ilyen 14 éves van aki ezt kijelenti. Erről mi a véleményetek?


2012. aug. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Boldogok a lelki szegények
2012. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tuti, hogy nagy testépítő lesz, mert ahhoz genetika is kell és persze nem kevés pénz. Csak a kaja + tápkieg 60-80 ezer+ a cucc az megint vagy 50-80 ezer vagy még több is lehet kúránként, anyagtól függően. De ha meg is tudja venni, nem tuti, hogy végig bírja a szervezete a cuccost. Szóval nincs jó véleményem.:)
2012. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem hogy miről hablatyolsz?
2012. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit zavaros a kérdés.:)
2012. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
énis 3szor olvastam el amig a 3ik válaszoló kommentjét nem olvastam azt hittem csak é vagyok ilyen nehéz felfogású
2012. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyit az ilyen kölyköknek: [link]
2012. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
A motivációd megvan, a korod OK, mit vársz tőlünk? Ami engem illet, szerintem minden elit versenysport ártalmas az egészségnek - gondolom, nem ezt vártad.
2012. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!