Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsoftosok! Milyen mintázatú...

Airsoftosok! Milyen mintázatú ruha rejt a legjobban?

Figyelt kérdés
Woodland,Digites,Sárga digit, fehérebb digites vagy a "rendes katonai csíkos" -bocs ezt nem tudom máshogy írni
2012. aug. 28. 23:26
 1/4 Dj.Mouse válasza:

Ez attól is függ, hogy Te milyen szerepet játszol! Más kell a mesterlövésznek aki be van ágyazva valahova, és más kell a többi fegyvernemnek is. De ha csapatban "játszol", akkor a legegyszerűbb uniformizálódni! Olcsóbb is ha nagyobb tételt rendeltek. Persze a "war" helyszínétől is függ a viselet.

Épületharcnál a szürke árnyalatok, terepen szvsz a Woodland a jó! Digitet pedig már az Amcsik sem tartják jó rejtő mintának! :)

Remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nagyrészt CQB ,de van hogy füves terep és nem sniperes csak sima harcos :D eddig támogattam vagy felderítettem

és hol lehetne olcsón ruhát kapni kis méretben XS-S-es-ben?

2012. aug. 30. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Multicam. Meglepő, de baromi jól rejt mindenhol.
2012. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Multicam az tuti. Nekem a kedvencem az olíva, nagyon bejott, de talán nem rejt annyira mint a mintás, talán kicsit sotét is. A csapatban az orosz "berezka" (nyírfa) minta a kedvencunk, kicsit vlágosabb, ideális zoldebb helyekre, de szinte bárhova elmegy. Nyárra, ha nagyon zold helyen játszol CADPAT. Oszre a Csehszlovák ihličky még elmegy.

Na, akkor nekem a kedvencem a olíva, ha tehetem ebben játszom, de a csapatom egyenruhája a berezka és nagyon jól rejt, úgy tudom egyes helyeken a ghillie helyett használták, mindenképpen nézz utána (bár akkor ajánlam, ha orosz puskád van, mert mondjuk egy M16-berezka kombó nem tuti)

ACU-t felejtsd el.

2012. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!