Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erősnek mondható az a lány,...

Erősnek mondható az a lány, aki képes felemelni egy 65 kilós embert? (és ezt nem találja annyira nehéznek)

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Bárki, aki egészséges, képes felemelni egy 65 kilós embert. Engem pl. volt barátnőm - egyáltalán nem sportos, erős csaj - föl tudott emelni némi nehézséggel, pedig 100 kiló vagyok. A húgom pedig könnyedén föl-alá tud cipelni, ha akar - na, ő már nőként tényleg erős!
2012. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez a saját testsúlyodtól is függ. mert ha 80 kilós vagy, akkor nem számítasz erősnek. de ha 40, akkor szép teljesítmény.
2012. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanis nem mindegy, hogy hogyan emeled meg. Én 60 kilós, nem túl erős gyerekként lazán meg tudok emelni (és megdobni) egy 80 kilós ismerősöm. A technikán is nagyon sok múlik...
2012. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!