Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kyokushin katare-ben milyen...

Kyokushin katare-ben milyen vizsgát kell tenni, hogy fehér övet kapjon egy gyerek? Vagy kell egyáltalán vizsgáznia érte? Miket kell tudnia megcsinálni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a fehéret alapból kapják (megveszik) a kezdők, mindenki úgy kezdi.
2012. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azért is vizsgát kellett tenni, de csak ilyen nagyon alapot, 20 fekvő, mit jelent a kyokushin, dógi megkötése meg ilyenek...
2012. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fehér övet automatikusan megkapja de még "0 kyus".


ahhoz hogy a fehér öv első kyu-já/fokozatát megkapja tennie kell vizsgát.

de a fehér övet vizsga nélkül is hordhatja!

2012. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaz én csak 12 vagyok de ahogy emlékszem rá nem kellett vizsgázni csak szorgalmasan edzeni... aztán talán 1 hétre rá meg kell vásárolni a felszerelést addig póló rövidnadrág. De ez nállunk volt.
2012. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A fehér öv az azért fehér mert Tiszta... kezdő azaz még nem tud "semmit"... Nem kell a fehér övre vizsgát tenni... mindenki hordhatja.
2012. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tíííbor válasza:

A fehér öv a tapasztalatlanság, tudatlanságot szimbolizálja, nem kell rá vizsgázni.


majd az utána következő 10.kyu(narancssárga)-ra kell.

erre se kell túl sok mindent tudni még, az alap kihon technikákat, állásokat, illetve azokban előre hátra haladni, fordulni. Van ahol erre már kata(formagyakorlat) is kötelező, de ez nem minden klubbnál van így.

2013. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!