Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni edzésterv...

Valaki tud segíteni edzésterv kérdésben?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy szeretnék erőemeléssel foglalkozni /hobbiszinten persze/.

Van kondis múltam, 3 évig űztem, most fél évet hagytam ki, szóval van hozzá egy viszonylag jó erőnlétem, alkatom. Nem vagyok túl nehezen hízó, azt mondják, ez előny hozzá.

Szeretnék egy jó erőemelő edzéstervet, de sehol nem találok az interneten, csak a profik versenyfelkészüléséről olvashatok, amik ugye nem kellenek kezdőknek persze. Így, enélkül nehéz.

Egyáltalán hogyan kezdjek bele, milyen módon, milyen edzéssel?

Heti hányszor kellene edzeni, milyen bontás szerint, milyen gyakorlatokat?


Ha valaki esetleg tudna jó linkeket, vagy érdemben jó választ tud adni, azt megköszönném. :)



2012. aug. 31. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mégis egy profi tervét tenném ide, hogy lásd a szisztémát. Felosztod a napokat guggoló, fekvenyomó és felhúzó napokra.

Mindig az alapgyakorlattal kezdesz és lemész egyenesen 2-3 ismétlésig a lehető legnagyobb súllyal, majd következhet pár másik gyakorlat kiegészítésként magasabb ismétlésszámokkal.

[link]

2012. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!