Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom h ha vki boxol akkor a...

Tudom h ha vki boxol akkor a súlyzós edzés hátrány (mert csökken az állóképesség és túl nagy lesz az izomtömeg) ezért szoktak kettlebellezni de attól is nő az izomtömeg!?

Figyelt kérdés
szóval ha valaki box mellé elkezdi kettlebellel az edzést és már több izmot nem ajánlott növelnie de már egy gyakorlatból nagyon sokat tud csinálni akkor ahelyett h nagyobb kettlebellt szerezne(h tovább növelje az izomtömeget) inkább csinálja ugyanazzal csak egy gyakorlatból többet(mert így az izom-állóképesség nő)?
2012. aug. 31. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem hátrány.

egyszerűen az ökölvívók másképpen edzenek a konditeremben,mint a testépítők.

a kettlebell meg azért célszerű,mert ott is erősít,ahol a konditerem nem.

pont azokat a részeit a testnek,amire a bunyóban szükség van,plusz állóképességet is növel,maximumig kitolja a savasodási küszöböt.

nagyobb izomtömeged meg a tömegnövelő táplálkozástól lesz.


amúgy lemondtál már a vulkáni idegfogásról,hogy most a boksz érdekel?:D

2012. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ de milyen vulkáni idegfogás?
2012. szept. 1. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:

ehhh.

bocsáss meg!

nem te kérdezted a vulkáni dolgot,egy másik kérdező,csak neki is ilyen 7777 számokból álló a ninckje.

összekevertem.

2012. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pledkafi ***** válasza:
A kettlebell nagyon jó állóképesség növelésére, szóval azt nagyon ajánlanám neked, az izomtömeget is fölviszi, nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal erősebbnek, fittebbnek érzed magad, mintha kondiznál.
2012. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Segítség a kérdésben: [link] [link] [link] [link]
2012. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!