Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka dvd-i közül,...

Rubint Réka dvd-i közül, melyik a legjobb, melyikkel lehet a leg"szebb" eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném, akik már próbálták mind a kettőt: add önmagad VAGY az igényes nők edzésprogramja?
2012. szept. 3. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik se. Remélem tudod, hogy ő sem ezektől lett olyan amilyen, csak ezt lehet eladni.
2012. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tisztában vagyok vele, hogy ő sem ezektől lett olyan, amilyen. Viszont én nem is szeretnék olyan lenni, amilyen ő.

A videói pedig - véleményem szerint - alkalmasak arra, hogy itt-ott egy kicsit formáljanak a női testen. Pont ezért kérdeztem, hogy melyik a jobb, vagy egyáltalán van-e különbség a videói között.

2012. szept. 3. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

xD A formáláshoz az a DVD édes kevés :)

Aki tudja mi a kemény edzés, annak meg se kottyan:)


Egy egészséges étrend kell a szép formához,+ kemény edzés.

2012. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kéne ennyire pesszimista lenni! Rubint Réka tornái igenis jók,és kemények ahoz,hogy egy nő fogyjon,vagy formálja a testét....Nem kigyúrt állatok akarunk lenni,hanem feszesek,fittek,formásak,és kicsit vékonyabbak!
2013. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!