Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valaki lány (13-20 körül)...

JGS fan kérdése:

Van valaki lány (13-20 körül) itt kecskeméten aki balettozik vagy nagyon hajlékony és lenne kedve engem tanítani (pl spárgázni, bóglizni), vagy csak nyújtani velem ha van egy kis ideje?

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék hajlékony lenni...remélem találok valakit.

de csak hobbiból gondolom.



2012. szept. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van Kecskeméten balettoktatás, egyik ismerősöm odajárt, de nem tudom hol, neten biztos fenn van.
2012. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Melyik suliba jársz? És hány éves vagy?
2012. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostmár tudom is h hol vannak belettórák.
2012. szept. 24. 10:03
 4/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok , és a Lánchíd utcai általános iskolába járok (8.-os vagyok)
2012. szept. 24. 10:05
 5/7 anonim válasza:
De a lánchídban van tornaoktatás...méghozzá nagyonis jó...Bálint Erika tanárnő kifejezetten jól tanít...Miért nem jársz hozzá?
2012. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó majd még meggondolom. te hova jársz?
2012. szept. 26. 09:45
 7/7 anonim válasza:
Én a bányaiba járok, 9 éve tornázok és jártam Erika nénihez is...én szerettem, ráadásul nagyon jól tartja az órákat, egymásra építi az elemeket...érdemes lenne kipróbálni... esetleg (nem tudom, hogy ilyet lehet-e....) járhatnál a bányaiba is tornázni a Magony Kati nénihez...
2013. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!