Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3x járok kondiba, lesz...

Heti 3x járok kondiba, lesz így eredmény?

Figyelt kérdés
Futópadozok 40-50 percet,majd láb és popsi edzést végzek súlyzókkal.Ezekkel a testrészeimmel nem vagyok elégedett,szeretném fejleszteni(figyelek az étrendemre is).Így menni fog?
2012. szept. 6. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ha az étrended jó akkor menni, a fogyás a kalóriabevitelen múlik ha többe energiát használ el a nap folyamán mint amennyit beviszel akkor fogyni fogsz! A súlyzós edzés csak a kalória égetéshez járul hozzá!
2012. szept. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Következetlen. Minek a futópad? Miért csak strandedzés? Mit jelent, hogy figyelsz az étrendre?
2012. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azzal van bajom, hogy nem a súlyzós elé kéne tenni a súlyzós edzést, mivel így pont elhasználod a súlyzóshoz szükséges ch-t.

És még annyit, hogy nem lehet egyszerre zsírt égetni és izmot növelni. Úgy értem az egyidőben kifjezést, hogy pl pár héten belül nem lehet.

Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.:)

2012. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*bocsánat: nem a súlyzós elé kéne tenni az aerob edzést.
2012. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Akkor megfordítom a sorrendet.

2012. szept. 6. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:
wash,szerintem linkeld be neki a strandgyúrós kérdésed,úgy megérti:).
2012. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem kell linkelni,kösz.Már elsőre értettem a célzást,de én nem ehhez a csoporthoz tartozom,bocs,úgyhogy nem veszem magamra...

Mindennel tisztában vagyok nagyjából a kondizással kapcsolatban,bodybuilder.hu-n olvasgattam erről-arról.Én örülnék a legjobban,ha a hét 5 napján lenne 1,5-2 órám a kondira,de ez sajnos nem jön össze(ugyanis két kis gyerekem van és egy férjem is...).Ha most lennék 17,akkor ezt meg tudnám csinálni és csinálnám is,de ez már elszaladt.Viszont a hátsóm állapota nagyon idegesít,(amúgy nem vagyok egy szakadt alkat 173/64,van rajtam izom),ezért szeretném ezt a kis időmet arra fordítani.Ez most akkora bűn?

Csak egy kérdést tettem fel,miért kell mindjárt ítélkezni?

2012. szept. 6. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ártatlan kérdések voltak, nem kell egyből megsértődni. Ha izmot akarsz növelni, arra a futópad nem jó, maximum ha sprintelsz, de kocogással nem történik számottevő izommunka. Sőt, ha heti háromszor tudsz ugyanarra a testrészre edzeni, az biztos, hogy nem elég intenzív, tehát nem jó. Az izommunka nem kumulatív, sok kicsi nem egyenlő kevés naggyal. Izomnöveléshez kevés nagy kell. Ha fogyni akarsz, akkor kell futópad, de akkor csak a zsír fog róla lemenni, ha nincs rajta elég izom, hogy formás legyen, akkor nem lesz.
2012. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na,kösz,így már nem sértődöm meg.:)

Szeretnék egy pár kilót leadni,azért futok,utána viszont jó lenne egy kicsit izmosítani a fenekem,remélem összejön.

2012. szept. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!