Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jónak számít 2 hónap után?

Ez jónak számít 2 hónap után?

Figyelt kérdés

2 hónapja edzem kereken, 65 kilóról indultam most 73 kiló vagyok, a testalkatom pedig ektomorf.

Fekve nyomásba is fejlődtem legalább 30-35 kilót, plusz minden gyakorlatba 20-30 kilóval többet bírok mikor kezdtem.

Tehát jól haladok, vagy jobb eredményt kéne hogy elérjek 2 hó után?


2012. szept. 6. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jól haladsz,de ha nem pótolod a tápanyagot ez befog lassulni idővel majd észre veszed ugy is,hogy kisebbel megy esetleg túl nehéznek érzed stb..
2012. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nagyon fasza:)
2012. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó az ütem.
2012. szept. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát a táplálkozásra próbálok odafigyelni, tudom nem nagy eredmény, de én tudom honnan indultam és mi a célom.

Csak azért kérdeztem meg mert ha valaki esetleg több kilót hozott össze kezdésként akkor picit átvariálom az edzést meg a kajálást.

2012. szept. 6. 22:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell átvariálnod semmit, teljesen szépen haladsz. Az, hogy ki milyen gyorsan hajlamos nőni, az nagyban függ a genetikától. Ne másokhoz mérd magad, hanem saját magadhoz!
2012. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sznofru ***** válasza:

Arra figyelj, hogy az izom sokkal gyorsabban adaptálódik a terheléshez, mint az izületek, tehát ha ugyanilyen mértékkel pakolod a súlyokat, akkor számíthatsz izületi bántalmakra.


Tehát vegyél vissza, és fokozatosan, kontrolláltan növeld a súlyt még akkor is ha úgy érzed többet tudnál.


Perzse a Te döntésed, de én szóltam :)

2012. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Odafigyelek rá természetesen, eddig semmi gond nem volt azt leszámítva néha brutál izomlázam lett :D
2012. szept. 7. 16:55
 8/11 anonim válasza:
beszarok írj már egy étrendet mit eszel,mert én ehhez képest lófaszt fejlődök
2012. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ugyanazt nyomom mint mindenkimás, csirkemell+rizs amennyi csak megy (bár előző hónapba nagyon keveset tudtam enni anyagiak miatt).

Edzés alatt meg úgy edzek hogy szanaszét csapjam magam, megpróbálom kitolni a határokat, tudom sokan mondják nem érdemes nagyon durván edzeni, de én ezt komolyra veszem.

Minden nap lejárok, csak szombat és vasárnap nem.

1 nap egy izomcsoportot edzek csak, kajálásba meg 100% whey pro, meg dextróz, vagy MHP up your mass volt és Mega Daily One vitamin.

Nem akarom osztani az észt, mert tudom csak azért fejlődöm szerintem mert most kezdtem el, de így ennyi esetleg akit érdekel hogy mit hogy csinálok.

Egyébként ha szerintetek valami helytelen szívesen megfogadok tanácsokat edzéssel kapcsolatosan, üdv!

2012. szept. 7. 23:16
 10/11 anonim válasza:

Nem tudom a heti 7ből 5x nem sok egy kicsit?

Amúgy én azért fejlődök lassabban mert nem tolok táp kiegészítőket csak fehérjét edzés után, de ez már az én problémám:D

2012. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!