Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Crea-Pump mellé érdemes...

Crea-Pump mellé érdemes fehérjét is küldeni?

Figyelt kérdés

#fehérje #Crea pump
2012. szept. 7. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
186 cm és 104 kg vagyok szállkás izomzattal, csak a hasamon van egy kis felesleg...a cél ,hogy izom tömeget növeljek...eddig csak sima fehérjét használtam 2 évig 60 kg ról 112 re majd 104 re szállkásítottam...de most megállt kicsit a fejlődés és úgy döntöttem ,hogy tennem kell valamit:D 19/f
2012. szept. 7. 22:00
 2/7 anonim válasza:
100%
pontosan! nagymennyiségű ondót! :D
2012. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szakállas "poén"...általában akik nem veszik komolyan a sportot és egy szutykok lövik:) de azért kösz majd próbáld ki és ozd meg velem milyen volt.
2012. szept. 7. 22:02
 4/7 anonim válasza:
khmmm... nézd meg a kategóriát öcsi! ;)
2012. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hoppááá, átrakattad? :D akkor így már lényegtelen amit írtam! :D
2012. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Protein az mindig alap+ehhez gyors ch edzés után. Ezután jöhetnek a plusz extrák, mint pl a kreatin, bcaa, glutamin. Vitamin is kellene.

Remélem az étrend az okés?:)

2012. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fehérje mellé használhatsz creatint. A fehérje mindig alap. Sime creatin monohydrátot.
2012. szept. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!