Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy gyenge srác segítségre...

Egy gyenge srác segítségre szorul. Tudtok neki segíteni?

Figyelt kérdés

Üdv,én nagyon gyenge vagyok. Egy fekvőtámaszt nem tudok megcsinálni.(nem tudom kinyomni magam,sem visszaereszkedni rögtön leesem.)Próbálkoztam már a könyebbitett fekvőtámasszal,de 25-30at is alig birok megcsinálni egyszerre,utána meg kész,már ötöt is alig.(Nagyon hülye izületeim vannak,folyton ropognak,a könyökeim és néha meg is fájdul)

15kilót alig bírok el,egy kézzel. :O

A felülés megy valamennyire, 30-40 azt még kibírom nagynehezen,régen 70et is,de megfáztam,lusta voltam így visszaestem 40re. A futás,olyan 20 méter körül mozog.(utána már ég a tüdőm,és ugyanennyi percig lihegek)

Van itthon,2db 1,5kilós súlyzó,egy lépegető,és egy szobabicikli. Mennyit kell használom ezekből,hogy lassan de biztosan,legyen egy "átlagos" izomzatom? (kinek mi az átlagos persze,de ahogy végigolvastad biztos lejött,hogy ez a szánalmas kategória)

Edzőterem nincs a közelben,fürdő akad de nagyon drága.

[178cm/80kg 19/fiú) [kérlek ne írd,hogy "csinálj 300 felülés,meg 100 fekvőtámaszt és izmos leszel"és ehhez hasonló válaszokat más,fórumokon is megkapok :(]


2009. júl. 29. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak legy kitarto, az elso par perc csak bemelegiti az izmot, ahhoz hogy fejlodjon hosszabb ideig kell "sportolni", nem 5 percig. Inkabb eloszor emelj kevesebbet tobbszor, ne fuss gyorsan csak kocogj, de hosszabb ideig probald. Kocogj le 1000 metert ahelyett hogy futsz 30-at. Ha az se megy akkor setalj 2km-t vagy 5km-t hetente tobbszor, esetleg naponta, amennyi megy. A lenyeg a kitartas, ne add fel 5-10 perc utan. Szand ra az idot. En ezt tudom tanacsolni.
2009. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én csak bátorítani szeretnélek, mert a leírtak alapján azt hittem hogy kb 50 kiló lehetsz, de látom a kommented végén hogy 178cm-hez 80 kg. Az király! Akkor nem lehetsz olyan vézna! Ez viszont számomra azt jelenti hogy csupán formába kéne téged hozni, csupa olyan mozgással amit te is szeretsz. Pl. bicikli? Futás, stb. Mindegy csak mozogj vmit.

Hajrá!

2009. júl. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,megpróbálok eleget tenni nekik. :)

Ha esetleg valakinek más elképzelése,azt is örömmel fogadom.

2009. júl. 31. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
ne viccelj nekem is voltak ilyen barataim sott azt nekialtak edzeni most mar eleg szepen neznek ki ugy hogy nem vagy egyedul edzegessel ahogy az elozok leirtak tuti hogy meg lessz az eredmenye....
2009. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!