Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésnél, ha nem éppen...

Tömegnövelésnél, ha nem éppen vagyok profi, de eléggé nagy darab vagyok és nem dagadt, de erre még rá szeretnék tömegelni, az úgy jó ha napi 6-7x eszek?

Figyelt kérdés
Mondjuk nagy mennyiségeket, sajnos azt nem tudom megválogatni, hogy mit de fehérjedúsan táplálkozok heti 6 edzés 3 kondi és 3 bunyó, szóval a kardió is meg van. Szerintetek? :) Aztán ha már egész nagy darab vagyok remélhetőleg nem olyan dagadt, csak nem hízok be, akkor meg leszállkásítani. szerintetek? :)
2012. szept. 10. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Így is lehet, de jobb eredményt érnél el kiszámolt, összerakott tömegnövelő étrenddel. És igen, ha megvan a kellő izomtömeg, akkor érdemes szálkásítani. Vagy ha már túl sok a testzsír.
2012. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

eleg nagydarab az +100 gondolom hat nincs mit tenni

6g szenhudrat per testsulykilogramm ami pl :100 kilora 600g szenhidrat: 200 g zab 500g rizs zoldseggel esetleg meg egy kis krumpli vagy durum teszta.

protein ha nem kokszolsz 2, 2.5g eleg tskg szoval 200 250 g

husbol fel kilo hus hal vagy csirke de ha tomegelsz akkor johet a steak is plusz kiegeszitok (protein)

de zsirrol se feletkezz meg lenmagolaj oliva halolaj stb jobb ha kevered oket...en pl nehezen hizok vekony alakt vok es sok kaloriat viszek zsirbol!!minosegibol...

vitaminokat glutaminet ne feledd...eddzes utan sok kaja visszatoltesnek ...minosegi..de olvasd a hazai oldalakat...

2012. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!