Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsabban...

Hogyan tudnék gyorsabban futni 60méteres síkfutáson?

Figyelt kérdés

iskolába minden évben fussuk és mindig jobb idő alatt futom le de lehet hogy elértem a határaimat mert ha 60m olyan futom aki gyors mit ha ösztönözne hogy ne győzzön le 1éve kb futottam én meg egy másik gyerek gyors volt de nem bírtam lehagyni de ő se egyszerre értünk be a célba az jó volt futnék még vele de már nem lehet

de most az a lényeg hogyan tudnék gyorsabban lefutni azt a 60métert?? valami edzés kéne ? de milyen meg hogy ?

most szinte akikkel futni fogom a 60m nem annyira gyorsak szóval nem lesz ki ösztönözön hogy ne fusson le szinte magam leszek de azt szeretném hogy minden rekordomat megdöntsem most


2012. szept. 14. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
te lenni külföldi, aki akar szinte futni gyorsan?
2012. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keresni gyereket aki futna gyors 60m és lenni te gyorsabb egyre:)


És tegyél már légyszi vesszőket és pontokat, mert így csak átlóban lehet olvasni.:)

2012. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szép cél.

Edzésnek vegyél egy kutyát. Kaukázusi vagy kuvasz jó lesz. Valami jó kis falun "nevelt". Olyan gyors leszel, mint a szél, meglásd! Drukkolunk! :)

2012. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a veszők pontok használatát már mondták mások is itt.

,de nem nagyon tudnék keresni embert aki futna is velem ,többet meg kb olyan gyors mint én, nem vagyok én annyira gyors ,de az iskolát sztem verem:) (versenyre gyakorolva az iskola legjobbjával futottunk 2en 60m nem bírtunk egymással) (ő se hagyott le de én se bírtam)

esetleg valami edzés terv ??

2012. szept. 14. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:

meg a kutyás válaszolónak annyit lehet jobb lenék de ha kölyköt vennék a hoz kell kis idő még megnőne


meg már van kutyának am falun lakom

2012. szept. 14. 20:20
 6/7 anonim válasza:
Fogyj, ergo ha kisebb a sulyod gyorsabban tudsz futni.
2012. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyorsabban szeded a lábad
2012. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!