Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kaja+kreatin összefüggés?

Kaja+kreatin összefüggés?

Figyelt kérdés

Hali!


Mikor igyam meg a kreatin adagjaim a feltöltési időszakban és az után? Étkezés előtt, után?


Suliban hogyan tudnám megoldani a fehérjés étkezést, valami tipp, vagy ötlet?


Estére milyen lassú felszívódású fehérjét ajánlotok, annak pontos fajtája?


Előre is köszi!



2012. szept. 14. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kreatin


- Minden esetben edzést követően használd!

- Amennyiben napi több adagot kell bevinned (feltöltés), akkor szénhidrátos étkezésed előtt negyed órával!

- 3-4 hónapos szedés után tarts 1 hónap pihenőt!

2012. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy otthon előre gyártod a műanyag tálkában a csirke+rizst, vagy viszed magaddal a shakered, benne a protein prroal, és vizet öntessz hozzá és megiszod, vagy eszel mondjuk protein szeletet:

[link]

[link]

2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zsírsegény túró,

kazein protein,

L-glutamin,

ZMA


ezek közül lehetne választani lefekvés előtt fél órával

2012. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kreatin: feltöltéskor mehet kb. 4x5g, szénhidrátos étkezés előtt 15-20 perccel, de az egyik adag mehet az edzés utáni turmixba is, mivel ott van gyors szénhidrát is, ami segíti a felszívódást.

A suliba vigyél natúr sült csirkemellet teljes kiörlésű kenyérrel.

Este sovány túró menjen a kazein miatt, ami lassú fehérje. Vagy vehetsz kazeintartalmú proteint is: night micellar, casein complex, stb.

2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, kb. mennyi túrót kéne megennem este? 53kg. vagyok, és ahogy elnéztem az itthoni túrót nem valami nagy a fehérje tartalma :D A sulidobozos rántotthús jónak tűnik, az más hogy hülyének néznek, de ez van :)


Ezek a fehérje szeletek sajnos nem valami olcsók : /

2012. szept. 14. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A napi fehérjebeviteledtől fügh, hogy mennyi túró kell. Én 150g-ot eszem, az kb 20g fehérje+ egy kis tejsavóproteinnel ízesítem.
2012. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!