Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki hallott már a KFM (...

Valaki hallott már a KFM ( Keysi fighting method) nevű küzdősportról? Esetleg tanítják már magyarországon?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy az új Batman filmekben ezt a harcstílust használja Bruce.

2012. szept. 17. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:

igen,hallottam és tetszik is.

legközelebb németországban van.

amire leginkább hasonlít és itthon is csinálhatod az a modern defendo és az ökölvívás.

de ha van már tapasztalatod,akkor van fent csomó párosgyakorlat,technika a jutóbon és ki lehet gyakorolni,mert elég részletesen,lépésenként bemutatják.

2012. szept. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen látványos, de egyben brutális sportág. Angol, németben sok ilyen hely va. Talán itt több infot kaphatsz a magyaroszági lehetőségekről.

[link]

2012. szept. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy amolyan ju jitsu és muay thai keveréknek tűnik. Amúgy Batman dublőre Buster Reeves is japán jujutsu mester, és középsúlyú világbajnok. Emellett még sok stílusban jártas.


A legtöbb ilyen önvédelmi cucc gerincét a japán ju jitsu alkotja (igen, a defendo-ét is). Ezt nem fényezésből mondom, csak zavar, hogy egyes stílusokat agyon hypeolnak míg mások nem kapják meg a nekik járó tiszteletet és megbecsülést...

2012. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

végülis a kérdés szempontjából nem releváns,hogy ki volt a dublőr a filmben.

a stílus kialakítója egy ökölvívó múlttal rendelkező utcai verekedő spanyol roma fickó-az első igazi cigó bunyó stílus:)-aki később katonai kiképző lett.

szóval nincs leszólva a jitcu közel sem,csak a kfm-hez nincs sok köze.

2012. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem a promo videójukat. Hát, nem egy nagy szám. Engem egy muay thai alapú kocsmai verekedésre emlékeztet.

Hogy ezért miért kell külön stílusként jegyezni, azt nem tudom.

2012. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!