Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nos olyan problémám van...

Nos olyan problémám van testépítésben, h nagyon vékony vagyok, gyenge a hátizmom régebben szinte mindig görbén tartottam a hátam, hát gyakorlatoknál (pl felhúzás vagy döntött törzsű evezés) mindig begörbítem a hátam, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ma pl húzodzkodni se tudtam... annyira gyenge a hátam
2012. szept. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt kellene erősíteni hiperextenzióval, másrészt az evezéseket, felhúzásokat végezd akkora súllyal aminél még egyenesen tudod tartani a hátad.
2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha bármiért lehajolok a földre legyen az bármi akkor is begörbítem... annyira idegesítő....
2012. szept. 18. 18:48
 3/7 A kérdező kommentje:
mi az a hiperextenzió?
2012. szept. 18. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Hipernyújtás más néven.

[link]

2012. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja már vágom köszi:D
2012. szept. 18. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmim volt, meg kell erősiteni a hátizmot és kész, gerinc melletti izmokat is, alsó hát,törzs,felső hát mindet, kezdetben jógáztam meg amikor nyújtok mindig figyelek, hogy ne görbüljön a hátam, lehet h pl nem érem el a lábam, de akkor se görbülhet a hátam, kezdetben szar és nehéz aztán fokozatosan ez is erősit.
2012. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
gerinctorna
2012. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!