Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Levágott ujjú kesztyűket...

Levágott ujjú kesztyűket linkelnétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy kényelmes viseletű, esetleg valamivel megerősített, de inkább csak egy masszív kesztyű kéne (lehetőleg ne tiszta bőrkesztyű)


Hiába kerestem sehol se találtam sajnos :/ De talán ti tudtok segíteni :) És légyszives ne csak egy boltot írjatok hanem valami kép/név vagy linket kérnék.


Köszönöm előre is!



2012. szept. 19. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem eg teszkó gazdaságos edzőkecetűm van a tenyér része bőr és ki van párnázva, a kézhátnál szövet. A kettlebell nem tépi fel benne szakítás közben a bőrkeményedéseim, így a feladatát is ellátja.
2012. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem masszívabb kellene...valami amiben eshetek görkorizás közben....és nem szakad el elsőre....vagy húzhatom betonon nyugodtan
2012. szept. 19. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!