Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ízületvédő termékek tényleg...

Az ízületvédő termékek tényleg hatásosak, ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, az edzések mellett hasznos. Énis be szoktam ruházni, anno JointX-re, mostmár Arthroxon-ra.

Nekem a térdemmel és csuklómmal voltak és sajnos vannak is gondjaim, de az ízületvédk segítettek rajta, persze meg nem gyógyították.

Folyamatosan nem érdemes szedni, de évente néhány alkalommal be lehet ruházni, ha van rá pénz.

2012. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen a joint X vagy Arthroxon, stb tényleg jó.
2012. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok.köszönöm.
2012. szept. 23. 21:02
 4/6 dirtboy ***** válasza:
arra azért számíts hogy lehet hogy 1 doboz kevés lesz,az ízületvédők már csak ilyenek.
2012. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poiu ***** válasza:
Nulla. Nem jutnak el az izületig. Kálcium, D és C vitamin és értelmes edzés.
2012. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha legalább 1 évig szeded és közben ízületerősítő gyakorlatokat is végzel,akkor igen.

de ha nem jön létre szinkron az edzéseid alatt az izom és az ízület ereje között,akkor csak elodázod a problémát,vagy mégnagyobb különbséget hozol létre.

értem itt bandázs,csuklópánt viselése,amivel könnyíted az ízületi munkát,tehát gyengíted.

2012. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!