Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2 tricepsz edzés már...

Heti 2 tricepsz edzés már túledzés lenne?

Figyelt kérdés
imádom edzeni,hatalmas,és nagyon jól fejlődik,egyszer szétküldeném hétfőn utána meg kicsit lájtibb olyan hét vége felé?
2012. szept. 25. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem sok lenne. Mell edzésbe iktass be fekvőtámaszt, tolódszkodást. Azzal is edzed.
2012. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól szétküldöd, akkor heti egyszer elég.
2012. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de utána 2napig iszonyat nagy meg van meredve de hétvégére kicsit ellaposodik
2012. szept. 25. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
az nem rossz van hogy én is megküldöm a tricepszet rendesen lehet fáj meg nem tudod kinyújtani de akkor biztos hogy fog fejlődni!
2012. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
épp ezaz ezt szeretem,sajog az izomláztól vonnza a tekinteteket!pénteken bicepszezek viszont nekem a bicepszezés után(másnapján) sosem tűnik olyan nagynak
2012. szept. 25. 18:36
 6/8 A kérdező kommentje:
ezért akartam volna még egy tricót valamikor hétvége felé
2012. szept. 25. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

De akkor meg nem pihenni ki hétvégén és a következő hét elején, mikor újra edzenéd még nem regenerálódott.

Na mindegy csináld, ha gondolod, szerintem te csak jóváhagyást kértél, de nem hallgatsz ránk.:)

2012. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem koxolsz akkor 72 óra pihenő legyen meg ugyanazon izomcs edzése között maximum hétfő-csütörtök vagy hétfő-péntek ha mindenképpen edzeni akarod de te tudod
2012. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!