Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel tudnám "megjavítani" a...

Mivel tudnám "megjavítani" a csukló illetve váll ízületeimet?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja fáj a vállam, a csuklóm kicsit régebb óta, amikor a csuklóm fájt, szedtem 1 doboz(100db) joint x-et, de mondták, h sok idő is kell hozzá, meg az inkább megelőzésre van. Tudnátok olyan kiegészítőt mondani, amivel nagy valószínűséggel elmúlik a fájdalom, és a ropogás? Hiányzik a kondi :(((((((((((((((
2012. szept. 26. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

az akut csuklófájdalmam teljesen megszüntette a fegyenc 2ből a függeszkedés rúdon gyakorlat.

a vállaim soha nem fájtak,de alap,hogy nyak mögé soha ne engedj súlyt,és ne is húzz,mindig előre.


az ízületvédő szedése meg 1 évnél kezdődik,nem egy doboznál.

a joint x nekem semmit nem használt.

az arthroxont próbáld ki,és nem kúraszerűen,hanem 1 évig folyamatosan.

meg persze hagyd abba azt az edzésfajtát,amitől elba-szódtál.

és igyál napi 1 lityi vizet 20 kilónként.

szóval ha vagy 80 kiló,akkor napi 4 litert.

2012. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mit értesz függeszkedés rúdon" alatt?

a vállam nem edzés közben, úgy vélem, festés miatt fájdult meg :S és azóta is fáj, meg el is gyengült, hihetetlenül, a jobb vállammal, vállról nyomás 1 kezessel néztem, jól bemelegítettem és átmozgattam magam, a jobbal(fájós) 10 kg-mot bírok kitolni, másikkal meg 20at lazán, lehet inkább meg kellene látogatni a dokit is?! Az arthroxon ára elég húzós, főleg 1 évig, még tanuló vagyok, amikor jártam rendszeresen, akkor is örültem ha tudtam venni fehérjét meg vitamint, elég necces dolog ez, igazából a csodát vártam, 1 doboz arthroxont, tudok finanszírozni jelenleg, megéri csak 1 dobozt venni, meg hallottam a proenziről az nem jobb esetleg?

(bocsi a megfogalmazásért)

Köszi a válaszod!:)

2012. szept. 27. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

függeszkedés rúdon gyakorlat-

odamész bármilyen felfüggesztett rúdhoz,megmarkolod,felemeled a lábaidat és lógsz.

bemelegítés 25mp

ezután jön 3x1perces sorozat,ez a cél.

heti 2x csinálhatod.

a súlyzókkal való munkát meg hanyagold.

a vállaidra jó lehet még a falnak támaszkodva végzett fekvőtámasz.

ebből mehet heti 2 alkalommal 3x50.

és sok folyadék,de ezt már írtam.

és igen,teljesen jó a proezi is,csak az kb 6hét mire kifejti a hatását,és azt is ugyanúgy kellene szedni 1 évig minimum.

2012. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!