Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ellipszis tréner gép jó...

Ellipszis tréner gép jó választás? 15-20 kg-tól szeretnék megszabadulni.25N

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg mert nem fogod, használni. Csak ha nagyon céltudatos kitartó vagy. Inkább járj le egy edzőterembe, ahol van minden. Ki is tudod próbálni. Vagy ha mindenképpen meg akarod venni, vegyél egy egynapos jegyet ahol van ilyen és próbáld ki.
2012. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jó, bár én több értelmét látom a jóga, Taichi edzésnek mint üres tempózásnak.


Fogyás pedig 1. sorban táplálkozás kérdése. Tej, kenyér (gabona) evés mellett hiába edz valaki, semmi garancia nincs arra, hogy fogyni is fog. Bonyolult a test..

Alacsony keményítő, tej és gluténmentes táplálkozás lenne az ideális.


Aztán jönnek a szálkásító diéták, ch csökkentéssel.. de azért gabonákkal, meg így is sok ch bevitellel.. Most teremts igazságot. A cukorbetegséget az elsővel lehet kezelni és megelőzni, hormonális problémákat is (bizony). Akkor nem az az ajánlott? (hús, zöldségek - paleó).

2012. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Konditerembe biztos nem fogok menni!!! Honnan tudod Te, h. én mennyire vagyok kitartó?
2012. szept. 28. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért agresszorkodsz Kérdező? Első csak jót akart, mert nagy általánosságban (sőt azon felül is) az összes ilyen otthoni kombinált gép/legmedzsik/taposó ruhatároló fogasként végzi pár héten/hónapon belül - akkor pedig már jobban megéri egy normális terembe lejárni. (vannak női termek is)
2012. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak, és nem voltam agresszív. Az különben is az 1.-nek szólt. :) Tudod rokonságban (szomszéd városban) hugom barátjának van konditerme. Eljárhatnék tudom... majd közbe el is fogok... DE baba mellett nekem jobban kivitelezhetőbb ez az otthoni megoldás.
2012. szept. 28. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, ez a tapasztalat.
2012. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A táplálkozást azért nem kérdeztem, mert azt magamtól is tudom, h. mit szabad és mit nem...
2012. szept. 28. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szobakerékpárt használok aerob mozgáshoz, + itthon egy kis teremben gyúrok.


Magától az aerobtól még nem fogysz a kívánt ütemben, ezzel szembesültem én is az elmúlt 5 hétben, mióta szálkásítok. Pedig én szénhidrátot sem ettem 80g-nél többet, csak zsírt meg fehérjét.

2012. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Táplálkozás, mit szabad mit nem.

Azért itt álljunk meg. Az orvosok, dietetikusok ajánlásai szerint sok gabonát, szénhidrátot, tejet kellene enni. Nem tudom Te mit tartasz jónak táplálkozás tekintetében, de azért legyen gyanús, hogy ez a teljes őrlésű gabonás, keményítős tejes táplálkozás elég sok pontban megkérdőjelezhető.


Finoman fogalmazom, úgy is írhatnám hogy a gabona, tej káros, sz.ar. Ezekre alapozva lehet enni, lehet fogyni de nehéz és se nem egészséges, se nem lesz tartós.

2012. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!