Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizáshoz, hol tudok könyökv...

Kondizáshoz, hol tudok könyökvédőt venni?

Figyelt kérdés
Tricepsz gyakorlatoknál eléggé fáj a könyököm, a rendes bemelegítés segít egy kicsit, de a fájdalom csak enyhül, kéne a könyökvédő, kerestem, de nem találtam, hogy hol lehetne venni.

2012. szept. 28. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

bakker...

inkább kezelni kellene a problémád,nem elodázni.

2012. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Könyökszorítóra gondolsz inkább, nem?

(szinte bárhol amúgy)


Ha hosszútávra tervezel, lehet, h meg kéne fontolnod egy orvosi gyógypillantást, még szükséged lehet a könyöködre...

2012. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a fekve tricepsznyújtás, homlokraengedés és társai elég izületgyilkos gyakorlatok. Én egyátalán nem végzem őket.


mellesleg bármelyik nagyobb hipermárketben kapni a sportszereknél.

2012. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapszabály, hogy ha egy gyakorlat végzése közben valamilyen ízületed fáj, vagy irritálódik, akkor azt ne csináld.


Nálam tricepsznél a letolás és a letolással végzett lórúgás a jó, a többi nyírja, és azokat természetesen nem csinálom.

2012. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Kihagynám a koponyatörést, meg az olyan gyakorlatokat ahol fáj, de a koponyatörést pl. nem nagyon tudom más gyakorlattal helyettesíteni.

2012. szept. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!