Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten keresek olyan...

Budapesten keresek olyan edzőtermet vagy team-et, ahol cardio edzéssel kötik össze a küzdősportokat?

Figyelt kérdés

Pl. cardio box, vagy ehhez hasonló, ahol van lehetőség zsákolásra, akár pontkesztyűzésre, stb.. Vagy akár kick-, vagy thai-box is érdekelne. :) elsősorban olyanoktól szeretnék választ kapni, akinek van tapasztalata a témát illetően. Előre is köszönöm :)

18/L



2012. szept. 29. 16:24
 1/4 lee12 ***** válasza:

bármelyik box klubb megfelel erre

nincs külön kardio box de egy edzés után hidd el nem sok erőd lesz mozogni:D

2012. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom jól, hogy mit takar az edzés, nem vagyok "kezdő". :) És ne haragudj, de igen is van cardio-edzés. :) pl Bánóczi Zoltán, nem tudom mond-e neked valamit.. Ő lényegében ezt (is) tart.

Csupán arra lettem volna kíváncsi, hogy milyen (az övéhez hasonló színvonalú) team-ek vannak Budapesten, mivel előtte más városban edzettem, nem vagyok jártas

2012. szept. 29. 17:55
 3/4 A kérdező kommentje:
*a környéken. (lemaradt:))
2012. szept. 29. 17:56
 4/4 anonim válasza:

Amennyiben a thai-box felkeltette az érdeklődésed mindenképpen ajánlom ezt az oldalt: thai-box.info

Ott megnézheted az edzési lehetőséget is, és kicsit tisztában láthatsz egy két dolgot a sportról:)

2012. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!