Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan adjam fel az álmom?

Hogyan adjam fel az álmom?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve álmodok arról hogy autóversenyző szeretnék lenni, de lehetetlen hogy az legyek, ugyanis nincs annyi pénzem hogy elkezdjek valamit. Egész nap csak erre tudok gondolni, mostmár a tanulásban is kezd hátráltatni, de nem tudom kiverni a fejemből.

2012. szept. 29. 18:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

én meg nem tudom egyszerre kigyúrni magam és boxolni is mert nagyon sok pénz kéne ahhoz hogy fenn tartsam az izmot és növekedjen is....


de én már szarok bele ha lessz melóm ugy is azt csinálok amit akarok addig marad a házi koszt...



tanulást ne add fel tudom,hogy nehéz de ne gondolj rá szerintem vagy inkább ha arra gondolsz vegyél elő valami könyvet olvass inkább eltereli a figyelmet.

2012. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 dirtboy ***** válasza:

ez végül is nem feladás mert sosem voltál benne csak álmodoztál róla.

egyébként majd ha már jönnek a felnőtt gondok akkor majd azok kiverik a fejedből.

2012. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, idővel lehet kevésbé fogok vágyakozni, de mindig ott lesz bennem az a bizonyos "Miért?".
2012. szept. 29. 19:04
 4/24 anonim ***** válasza:

mert csóró vagy. rossz helyre születtél, tehetségess se biztos, hogy vagy, remélem ez vígasztal.


Amúgy meg, veszel kocsit, felkészíted, és elmész vele versenyezni valahol:

[link]

2012. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 dirtboy ***** válasza:

tényleg egyébként van kocsid,vagy vezetsz egyáltalán rendszeresen?

vagy honnét tudod hogy van hozzá tehetséged?

2012. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
online szimulátorozok már 4 éve, Jövőre ha a gépem elég stabil lesz hozzá szeretnék nemzetközi bajnokságokra nevezni. Illetve gokartozni szoktam, ahol járok és van gokart pálya ott megyek egy menetet, így többféle autót és pályát ismerek meg, általában a mindenkori top 10-15. időt tudok menni.
2012. szept. 29. 19:45
 7/24 dirtboy ***** válasza:
ja szóval akkor még igazi autóval nem is nagyon mentél?
2012. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az utcai autók nem vonzanak nincs bennük semmi különleges, komoly versenyautóban pedig pénz híján még nem ülhettem.
2012. szept. 29. 20:36
 9/24 anonim ***** válasza:
2012. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 dirtboy ***** válasza:

hát pedig az utcai autóval kellene kezdeni.

autósporton belül melyik fajta vonz?

rally vagy mi?

2012. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!