Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SOS! Meg kellene tanulnom...

SOS! Meg kellene tanulnom cigány táncolni, mert fél év mulva férjhez megyek egy cigányhoz. Nincsenek cigány lány ismerőseim akik megtudnának tanítani. :S Nem tudtok oktató videókat lányok részére?

Figyelt kérdés
tánc cigány

2012. szept. 30. 19:50
1 2
 1/11 poiu ***** válasza:

www.youtube.com/results?search_query=cigánytánc&oq=cigánytánc


De ne menj olyan pasihoz férjhez, aki nem boldog attól, hogy megmutathatja.

2012. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a baj ezekkel a videókkal, hogy nem lehet látni a lábukat hogyan csinálják...:S de azért köszönöm :)
2012. szept. 30. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
A csimpánz jobb megoldás. Nem kell hozzá táncolni, nem ver meg és okosabb is a cigánynál!
2012. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 poiu ***** válasza:

Olyan sokat nem mozgatják a lábukat.

http://www.youtube.com/watch?v=XJh5rf_bgNU

Ha tudsz csettinteni, fél győzelem. Ha van kebled a rázáshoz, az már 120%.

Kedves rasszista válaszolótól elhatárolódom. Ettől függetlenül, a helyzet érthetetlen számomra. Ha egy pasinak nem gyönyörűség bevezetni szíve választottját kultúrájának bugyrába, az gyanus. Menekülj, amíg verést nem kapsz :-)

2012. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2012. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ő nem tud cigány táncolni ugy mint a cigány lányok :DDDDDDDDD
2012. okt. 6. 12:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként sokat gyakoroltam már , szerintem már megy egy kicsit, de lehet meglátna egy cigány kinevetne nem igy kell táncolni :DD Mondjuk senki nem mutatott nekem lépéseket ugyhogy magamtol csináltam, mert oktato video nem nagyon van:/
2012. okt. 6. 12:33
 8/11 anonim válasza:
a cigány csajok tánca: karok könyökben 45 fokos szöget zárnak be (az áll irányába mutat az alkar, a felkar pedig a test mellett van) és felváltva csettintgetsz. Közben a lábakkal egy lépés balra, egy lépés jobbra. Ennyi.
2012. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ivilicious válasza:
vannak oktatók ,keress rá,nekem volt ismerősöm,aki járt. de msot miért fontos megtanulnod?
2013. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
55%
Nem értem hogy kiért gondoljátok azt hogy meg fogja verni ha cigány... a magyarok sokkal rosszabbak, csak úgy árad a rasszizmus. Én cigány nő vagyok, s magyar volt a párom olyan verést kaptam tőle hogy korházról korházra jártam... ma egy cigány férfi a választattom , de ő megért , kedves, tudja mi kell a nőnek. De amugy meg szerintem nincs olyan hogy magyar vagy cigány.. . Hmm hova megy a magyar mulatni???? Cigány bálba... milyen asszony kell a nőnek?? Cigány asszony. Meg hát szebbek is a cigány lányok :) nem hiába választottad a párod kedves kérdező!!!! Mellette biztos otthon érzed magad, mivel a cigány család centrikus!!!!!! Nem tudom kit irjak , csak ez a sok rasszizmus.....
2019. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!