Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt szeretném, hogy itthon...

Azt szeretném, hogy itthon tudnék e tanulni bunyóhoz fogásokat stb?

Figyelt kérdés
Nos,az a helyzet hogy nincs nagyon időm lejárni edzésekre meg a közelben nincs is nagyon terem ilyesmi és itthon szeretném elsajátitani edzőpartner megoldható esetleg valami ilyen mozdulatokat bemutató kisfilm ,könyv vagy egyéb más .....
2012. okt. 1. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem.

amit tehetsz,hogy szereztek két pár kesztyűt,fogvédőt,és elagyaljátok egymást a garázsban,hetente párszor.

az első hónapban kapálózni fogtok,de egy idő múlva belejöttök,megszokjátok.

technikailag persze sz@rok maradtok,de kialakulhat így egy kezdeményező agresszív,határozottabb attitűd,és az ütést is szokjátok.

és persze az is eldől ezzel,hogy neked való ez egyáltalán.

az első orrvérzés után hamar eldől általában.

2012. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi elkeztem járni MMA ra eddig nagyon jól meg fociztam + kondiztam szóval elég jól birom 70 kg tömör izom vagyok kb .... nincs rajtam felesleg edzések pont jól vannak időzitve ,szoval királyság :)
2012. okt. 4. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!