Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta csinalnek mondjuk...

Ha naponta csinalnek mondjuk ugy,200 felulest,200 fekvo tamaszt,200-200 "sulyemelest" 3kg-vel, ugy hogy eszek elotte 2 rantottat meg egy kis turmixot,3 honap allatt mennyi latszana meg (13/F)?

Figyelt kérdés
azert csak 3kg,mert sulyzora nincs penzem,es itthon van egy 3kg-es.
2012. okt. 2. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne számíts sokra, sőt, szinte semmire.


Olvasd el a sárga kapszula c. dokumentumot, abból rájössz, miért dolgozol feleslegesen, ha így edzel.

2012. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyszerubb lenne ha ide le irnad :D
2012. okt. 2. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

13 éves vagy. Sajnos ebben a korban még nem tanítják meg, nem nevelik belénk, hogy mindenért meg kell dolgozni, mindennek magadnak kell utánanézni. Nekem sem, ezért is buktam jópár évet azzal, hogy fogalmam sem volt, mit hogyan kellene enni és edzeni.

Abban a dokumentumban le van írva, megkapsz minden infót készen, és fél napot kell rászánni, hogy végigolvasd.

100 oldal, tehát semmi értelme nem lenne kivonatosan leírni.

Ha viszont elolvastad, teljesen képben leszel, és f#sza csávónak fogsz engem tartani, hogy ennyire ajánlgattam. És örülni fogsz annak, hogy nem valami hatástalan hülyeséget fogsz csinálni, amit ajánlgattak.

2012. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
Mondjuk ha le tudnál nyomni 13 évesen 200 SZABÁLYOS fekvőtámaszt, akkor elég robosztus testfelépítéssel kellene, hogy rendelkezz... :)
2012. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!