Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az állam támogassa pénzügyileg...

Az állam támogassa pénzügyileg a sportot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
támogassa
2012. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Glissade* ***** válasza:
támogaccsa:D
2012. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
A tömegsportot igen.Az élsportot nem.
2012. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aikiboxer ***** válasza:
100%

Szerintem úgy támogassa, hogy:

- építsenek még tornaparkokat, futópályákat, tornacsarnokokat és uszodákat

- az edzésdíjat lehessen elszámolni egészségkártyával

- az iskolában gyerekek számára tartott, tornaórát kiváltó edzés (judo, RSG ilyesmik) legyen ingyenes a gyermekek számára.


A mi bokszklubunk egyébként nagyon ügyes politikát folytat, a gyermekek edzésdíja csak 3000 forint, a felnőtteké viszont 12000, így a hobbisták tartják el a versenyzőket és ez így is van rendjén.

2012. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kovpet ***** válasza:

"így a hobbisták tartják el a versenyzőket és ez így is van rendjén"


Szerintem pont nem így van rendjén. Az ország érdeke a tömegsport, az élsport meg üzlet. A versenyző tartsa el magát, pl reklámokból vagy ahogy akarja. Ha nem megy, akkor versenyezzen amatőrként.

Persze a bokszklub is üzleti vállalkozás, tehát joga van így csinálni, de én biztos máshova járnék ez esetben.

2012. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aikiboxer ***** válasza:
Kovpet szerintem a rendszer méltányos és igazságos. Akinek már van keresete, az többel járul hozzá, aki meg még gyerek, az kevesebbel. Ha többet kérnének a gyerekektől, a jelenlegi gazdasági helyzetben, könnyebben elmaradnának. Nekünk öregeknek meg a 12 azért annyira nem fáj...
2012. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
A gyerek vs felnőtt viszonylattal egyetértek persze, de hogy jön ide a profi sportoló? Az ne a hobbistából éljen meg.
2012. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aikiboxer ***** válasza:
Ja dehogy, ilyet nem mondtam! Csak egy sportklub viszonylatában helyeseltem, hogy a felnőttek fizessenek többet, a gyerekek meg jelképeset. (Nálunk "versenyző" edzésnek hívják a gyerek edzést.) De ez is csak a tömegsport támogatására.
2012. okt. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!