Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Egy 180 cm magassá...

Testépítők! Egy 180 cm magassághoz, hány kg-nak "illik" lenni? Szálkásan persze.

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80-85 kg elég szerintem.
2012. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

igen, naturálban kb magasságcm-100 + pár kg. atleticben kategóriában is kb. ez a határ.

Koxos formánál már nagyobb tömeg társulhat egy 180cm-es magassághoz, 90, sőt 100kg feletti testttömeg is.

2012. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sznofru ***** válasza:
Inkább a tükröt nézd, mint a mérleg nyelvét.
2012. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 *Glissade* ***** válasza:

Vicceltek?:)


Én lány vagyok, nem testépítő!

180-183cm körüli magassággal, és ehhez vagyok 64-67kg körül.

Akkor egy fiú testépítő hasonló magassággal, csak 10-15 kilóval több?

Nem kevés egy kicsit?

2012. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
fullra leszálkásítva nem. Nézd meg a versenyken az Atletic kategóriát, abban magasságcm-100+4kg szokott lenni a felső határ. Ha ezt meghaladja, akkor mehet az open kategóriába, ahol masszív koxosok vannak. De Atletichez is sokan koxolnak. Szóval nekem elhiheted, tudom mit beszélek.
2012. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 *Glissade* ***** válasza:
Juj... lehet, hogy kövér vagyok...
2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de más egy 5%-os zsírtartalommal rendelkező forma, mint egy nő akinek 12% felett van a testzsírja. Nagyon nem mindegy, de ettől még természetesen nem vagy kövér. Csak tudod a szálkásságnak vannak fokozatai.:)
2012. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

jah.

illés norbi is írta régebben,hogy valami 110ről indította a szálkásítást az egyik atletic-re és ő pont 180.

szóval formán kívül simán többek 10-15 kilóval akár,mint 5ös tzs-vel.

uh jó az gizus:).

2012. okt. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Így van, kicsit fedetten (nem kövéren) én is 12-15 kilóval vagyok több, mint magasságcm-100. De szálkásítva már ebből sok lejön. Az ember azt hiszi magáról, hogy: áá nincs is sok zsír rajtam, elég lesz pár kilót ledobni, hiszen így is látszódnak halványan a kockák a hason. Na, de mikor elkezded a szálkásítást, akkor döbbensz rá, hogy mennyire nem így van és mennyit kell még leadni, hogy jó legyen a forma. Egy átlag ember már bőven azt mondja rád, hogy hová fogyasztasz, elég szálkás vagy már?, de ez nekünk nem elég, mert óriási különbség van egy picit szálkásabb forma és egy közel versenyforma között.
2012. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 *Glissade* ***** válasza:

Már megmondtaaam, hogy nem vagyok Gizus!!!!!

TEEEE győőkééér!!!


Oké, én hiszek nektek:)

Csak annyira vicces az amikor egy olyan ember szeretne ilyen kevés testzsírszázalékot, aki nem kondizik, és nem érti meg, hogy úgy fog kinézni tőle mint egy éhező Etióp:)

2012. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!